Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twoja polowa

Weroniczko Kochana jestes tutaj?

Polecane posty

Gość weronika ka
Mam nadzieje, że długo czekać nie będę musiał. Widzisz, dla Ciebie to jakaś gra, zbieranie punktów. Szybki foch i idziesz. nie bedziesz musial czekac bo to dzieje sie tu i teraz...to nie gra, absolutnie, tyle, ze bardzo mnie skrzywdziles, potem widzialam zmiane i zastanawiam sie czy ta zmiana jest aktualna czy jestes taki raniacy? To to mi chodzilo mowiac o wazeniu sie losow. To nie gra tylko bezposrednio wypowiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
szybki foch i idziesz tak to prawda, tak bylo...wiem, ze to bylo dziecinne i nie prowadzilo do rozwiazania problemoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Jak najbardziej jest to zmiana, nie chce nigdy więcej ranić. Wiem co mogę stracić. Cieszy mnie to, że dzieje się to teraz. Przejdziemy na komunikator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Ty też widzę, że się zmieniłaś. Bardzo mnie zadowalają Twoje odpowiedzi i podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
widzisz ja tez nie chce ranic i byc raniona... tak, przejdzmy na komunikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Na tlena może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Widać, że się dogadujemy i chcemy tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
tez to zauwazylam i lzej mi na sercu...choc poczatek rozmowy zapowiadal sie kiepsko... tlen - jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
no to pisz na zemeckis@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Początek nie był najlepszy, ale dobrze, że się porozumieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
:) napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
czytam Twoje wczorajsze wypowiedzi na tym topiku i myślę, że chociaż raz nazwałeś rzeczy po imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Chciałabym wierzyć w Twoją przemianę...jednak to trudne...dużo jest w Tobie jeszcze egoizmu i wyrachowania...to zmiażdżyło moją milość do Ciebie...czy można wierzyć, że to wszystko się da naprawić i odrodzić...? no powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Dlaczego zabiłeś tą milość, która miałam dla Ciebie...?Zniszczyłeś taka cudowną osobę jaką wówczas byłam, pełną życia, radości i wiary, dałam Ci to wszystko, dzieliłam z Tobą, wierzyłam Ci ślepo i ufałam, kochałam jak tylko umiałam ...a Ty to wykpiłeś...olałeś ...odrzuciłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Matko jedyna, przecież ustalone było, że się nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Widać, że się nie zmieniłeś... przegrać życie jest łatwo...życzę Ci byś tego uniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Matko jedyna, przecież ustalone było, że się nie znamy. Ty to ustaliłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Chciałabym przeżyć z Tobą cudowne chwile, tyle, że po ludzku się boję, boję się Ciebie i bólu jaki możesz mi zadać... POtrzebuję Twojego wsparcia i zapewnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Ile to będzie trwało? Czy te nsze przepychanki kiedyś się skończą? Czy istota naszej znajomości kryje się w tym właśnie przepyhaniu...? Gdy Ty chcesz ja mam obawy, kiedy ja chcę Ty unosisz się dumą...Czy my mamy ten sam problem...? Problem z bliskością i wolimy tęsknić za sobą a oddali niż podać sobie ręce i iść razem, lub podać je na pożegnanie i odejść w przeciwnych kierunkach...? O co w tym wszystkim chodzi...? Czy Ty mnie kochasz a ja kocham Ciebie? Czy to iluzja? Czy to wyjątkowa miłość? Czy niszczę to ja czy niszczysz to Ty? Tyle pytań kręci się w mojej głowie...myślę o Tobie...marzę o Tobie i boję się Ciebie...myślę, że gdybyś mi pomógł pokonać tę blokadę i strach przed Tobą to byłoby nam cudownie...mam rację czy tylko tłumaczę Ciebie? czy możliwym jest byś mnie nie ranił? Byś przyjął moją osobę bez złego reagowania na mnie...gdy do Ciebie piszę to jestem zaborcza...gdy nie piszę to jestem zimna i wyrachowana...dlaczego takie sądy rozbieżne o mnie wydajesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
*przepychaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Jak napisałaś imię które się nie pokrywa z tym z jakim powinno. To nie będę przecież kłamał. Na resztę nawet nie odpisuję, bo romantykiem to byłem kiedyś. Zresztą jeśli to naprawdę Ty, to co najwyżej przyjaźń wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Gdybyś mógł ofiarować mi swoją miłość to byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie...Twoje słowa...Twoje myśli...Twoja obecność..i to wszystko szczere i prawdziwe, bo to cechuje przyjaźń....byłoby cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
tzn. Twoją przyjaźń :D ;) pomyliło mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Jesteś na tlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
Jestem, ale na bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Już chyba Cię nie ma, cóż odezwij się na tlenie jak będziesz miała dłuższą chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ka
kiedy będziesz na tlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemeckis
Jestem teraz przez jakąś godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANnnnnia.;.;.Szara
Doskonale zrozumiałam Adamie. To wlasnie chcialam uslyszec. Wiedzialam ze dla ciebie jestem nikim i teraz wlasnie mam tego dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANnnnnia.;.;.Szara
wiem ze zasluguje na kogos 100 razy lepszego , dla mnie juz nie istniejesz , jeszcze pozalujesz swoich slow. Ktos kiedyc ci sie odplaci i potraktuje tak samo jak ty traktowales mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×