Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trele morelekhdwih

skad ludzie maja pieniadze by kupowac mieszkania i domy??

Polecane posty

Gość trele morelekhdwih

wiem z pracy,,,ale przeciez duzo osb zarabia malo i to nie wystarcza nawet na godziwe zycie,,tak jak ja :( tyle osob narzeka.ale widze w POLSCE takie ladne i bogate miszkania ,,,wiec nie wiem jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomazekk
Z pracy własnej to sie dorobisz tylko garba. Ludzie mają pieniądze bo mają firmy. A w firmach ludzie robią i maszyny na właściciela. Wtedy są duże zyski i mają kase. A sam własną pracą niczego sie nie dorobisz, no na bieżącą wegetacje wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skugaka
Ludzie, czy wy czytacie prasę? Wiecie, jakie są statystyki? Ponad połowa Polaków jest zadowolona z życia, płacę idą w górę, w tym roku ludzie wywali rekordową sumę na święta. ja sama widzę w centrach handlowych ludzi kupujących naręcza ubrań. 10 miast jest już w tej chwili wolnych od bezzrobocia itd itp. Ludziom po prostu żyje się coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
z pracy mieszkania nie sa az takie drogie 100m mieszkanie w szeregowcu kosztuje ok 700 000zl to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad-z kredytu,zarabiaja za granica,kombinuja uczciwa praca tylko niewielu sie udaje zarobic na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kredytów albo pożyczek nie każdy zarabia 1 tyś zł. zależy przecież kto co robi i przede wszystkim gdzie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
700.000 to według ciebie mało :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
ja bym chciała kupić domek ale boję się tego kredytu który będę spłacać przez całe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
ja kupilam takie mieszkanie na dlugi kredyt mam swoja dzialalnosc.Rata 3600zl czynszu nie ma bo mieszkanie bez czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
rata 3.600 :O...ja nawet takiej wypłaty nie mam :O......nigdy bym nie kupiła takiego mieszkania żeby mieć taaaką ratę...to jest głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
nie wiem czy glupota ale mam mieszkanie marzen:)jak narazie wszystko co mialam zaplanowane to juz mam i dziecko w drodze:) uwazam ze w Polsce da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
ja bym się bała że stacę pracę,srodki do życia i z czego bym płaciła raty..w życiu różnie bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt albo wlasna firma
w stanach wiekszosc ludzi zyje na kredyt ale zeby móc go spłacać to trzeba miec cos w głowie bo zarabiajac tysiaka miesiecznie to mozesz mieszkac w domku na wsi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
tak to lepiej mieszkac w kiepskie dzielnicy na 2 pokojach i sie zast? trzeba ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
a jaką masz działalność?..może odpatrzę i też założę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
mi by 2 pokoje spokojnie wystarczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
mam siec kwiaciarni a maz jest notariuszem.I pracy nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
ja mieszkam w małym mioasteczku i tu nie ma dzielnic więc obojętnie gdzie się mieszka..nie ma gorszych i lepszych miejsc...ale nie chciała bym mieszkać w bliku...chciałabym mały domek...maksymalnie z 3 pokojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
o kwiaciarnia u mnie odpada....jest ich kilkanaście już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej skoczyć z 4 p
moi znajomi którzy wyjechali do uk i pracują tam już kilka lat i dopiero myślą o kupnie mieszkania z drugiej ręki bo na inne ich nie jest stać. też dziwi mnie jak jadę niekiedy i widzę jakiś prostaków którzy buduja sobie wielkie dimy na osiedlach (z kąd oni biorą siano ? !!!! ) nie piszcie bzdur bo nawet tanie mieszkanie 2 pok to około 400-500 tys (i teraz wyobrazcie sobie ze 70 % polaków zarabia tu tyle że nawet nie stać ich na opłacenie rachunków a gdzie tu mówić o spłatach gigantycznego kredytu) nawet pracując za granicą nie jest kolorowo :( zarabiasz tam ale tam też musisz żyć i tyle co ci zostanie to całe nic !! najlepiej urodzcie sie od nowa i tyle ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
To witaj w klubie To możesz otwożyć sklep ze zdrową żywnością. A tak wogule to jaki masz zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
był już i się nie przyjął...mam wykształcenie handlowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
nie wiem gdzie Ty żyjesz bo ja widze ze wsrod moich znajomych sie polepsza coraz wieksze domy lepsze samochody.Ale pare domow jeden tu nad morzem a drugi np w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z gdańska 1978
ja uwazam ze nie ma zlych zawodow poprostu sa ludzie ze znajomosciami lub bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
ale w tej chwili mąż tylko pracuje...ja na razie nie mogę ze względu na zdrowie....ale zastanawiałam się nad rozkręceniem własnej działalności ale wogóle nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
magda ty się obracasz w pewnym środowisku i widzisz to co chcesz widzieć, życzę ci zdrowego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to witaj w klubie
ale ja bym nawet nie chciała dużego domu...tylko 3 pokoje.łazienka,kuchnia,,,,nie chciała bym piętrowego..po co mi taka wielka chata na 2 osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×