Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 4543543

co najbardziej postarza kobiete ?

Polecane posty

Gość sd
otylosc i wysoki wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill**
Ale bzdury piszecie!! WYSOKI WZROST POSTARZA?????????? TAAAA!!! JAAAASNE!! Ja mam 170 cm, do tego lubię chodzić na wysokich obcasach- więc czasami na 9 cm szpilkach mam prawie 180 cm, a ludzie i tak dają mi jakieś 19- 20 lat, podczas gdy mam 27!! Te wszystkie bzdury, że wzrost postarza chyba wymysliły sfrustrowane kurduple po metr 50, które chca sie jakoś pocieszyć! Żenada! Prawda jest taka, że jak nie dbasz o cerę i modny look- czyli ubiór i fryzurę- to nawet niski wzrost i drobna figura Ci nie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co to brać...
PAPIEROSY, PAPIEROSY, PAPIEROSY to najbardziej postarza kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może nie jest tak, że wysoki wzrost postarza, ale niski - odmładza. Ja jestem niska, mam 32 lata, a dają mi max. 25. Ostatnio nawet kelnerka pytała mnie o dowód jak zamówiłam piwo. Postarzają najbardziej za mocny makijaż, opalanie, odchudzanie, brak snu!, stres, używki. Czasem nieadekwatne ubranie - znam osobę co w wieku 28 lat ubierała się jak 50 - w babcine bluzeczki, apaszki, broszki, korale z bursztymu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
taaaaa jasne teraz przylazly tu "kurduple" i zeby sie dowartosciowac to pisza bzdury. pytala sie ciebie o dowod? i co jeszcze? moze lizaka ci chciala dac? jak masz 150 cm wzrostu to faktycznie w wieku 50 lat bedziesz wygladac na 18 na pewno....albo 15, jak dziecko. przestance zmyslac ze jak ktos jest wysoki to staro wyglada! ja mam 170 cm i bardzo sie z tego ciesze, jak nieraz widze takie straszne panie/babcie co maja metr wzrostu i sa szersze niz dluzsze to dziekuje Bogu...narazie mam 18 lat i mysle ze potem tez bede dobrze wygladac! ja np jesli waze 60 kg to jestem normalna/ szczupla, a jak ktos ma 150 cm to nie wiem jak wyglada z 60 kilogramami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
śmieszą mnie takie 50-tki ubrane jak nastolatki-mini,obcisłe kuse bluzki,różowe spineczki w blond włosach z odrostami,kozaczki za kolana a figura juz nie nastolatki ,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebebe- to ty widzę czujesz się niedowartościowana, więc atakujesz nie wiadomo po co. Ja mam tylko 153 cm, chciałabym mieć więcej, ale przez to wyglądam może nie pięknie, ale młodziej. Jest to fakt - nie o 30 lat, ale co najmniej 5. Nie zawsze z tego się cieszę, raczej mnie to denerwuje... Do dziś zdarza się, że ludzie zwracają się do mnie na "per ty", jak miałam powiedzmy 28 lat było to normą. Jak wychodziłam z małym dzieckiem na spacer to widziałam zdziwione spojrzenia na zasadzie - smarkula a zrobiła sobie bachora, jak poszłam do ginekologa w wieku 23 lat to prosił mnie od dowód . Takie sytuacje zdarzają mi się nagminnie. Kiedyś dałam tu na kafe moje zdjęcie i spytałam o wiek, to przeciętnie dawali mi 23-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssss
tusza i wiem to po sobie, potrafię ważyć+-30 kg Majac 24 lata i ważac ponad 100 kg dawano mi wiecej, jak schudłam to dawano mi 17.Poprostu szczupłe sylwetki kojarzą się chyba z młodszym wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tylko o sylwetkę, ale też o twarz. Otyłość na twarzy strasznie postarza. /Czasem chudość też - ale nadmierna, w starszym wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarówno nadmierna
otyłość,nadwaga jak i nadmierna chudość postarzają.Najlepsza jets normalna,zgrabna,wysportowana,gietka,zwinna sylwetka(ale nie anorexa z wystającymi kośćmi)Wzrost rczej nie ma tu nic do rzeczy,trzeba dbac o sylwetkę,nie garbić się,uprawiać sport itp.Postarzaja też wlosy w sztucnzym,niepasujacym do danego typu urody kolorze,nadmierna opalenizna,zbyt mocny makijaz i papierosy oraz dragi i alkohol.A także brak usmiechu,ponura lub wiecznie nadąsana,wkurzona mina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarówno nadmierna
aaa i jeszcze znaiedbane zęby oraz stroj niepasujący do wieku i okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski wzrost drobna budowa
ciała i do tego drobna buzia odmładzają zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne wlosy nie odmladzaja
Mieszkam w kraju, gdzie pelno blondynek spieczonych na solarium i wierzcie mi, ze w wieku 40 lat wygladaja z twarzy jak "pomarszczone babcie" (mlode babcie ;) w wieku 55-60. Jasna karnacja podatna jest na zmarszczki, sucha i cienka cera u blondynek powoduje, ze szybko sie starzeja. Jasne wlosy nie zawsze odmladzaja, ciemne nie zawsze postarzaja - ja znam wrecz odwrotne przypadki, ale najbardziej postarzaja twarze poorane bruzdami i zmarszczkami. Nie chodzcie do solarium, to sie az tak szybko nie zestarzejecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
Co postarza? Promienie UV (nie tylko solarium, ale i słońce, nawet wychodzenie na kilkanaście minut latem bez filtra), papierosy, niedostateczne nawilżanie (od wewnątrz też), złe odżywianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuppgg
co do koloru włosów, to nie jest tak, że ciemny postarza, blond odmładza- postarza przede wszystkim źle dobrany do karnacji i urody kolor.np. śniada kobieta będzie dobrze wyglądać nawet w granatowej czerni i nie doda jej to lat. widuję mnóstwo kobietek, które wyglądają jakby miały na głowie 100 warstw najtańszej czarnej farby z kiosku, poza tym platyna postarza bardzo jak idzie w parze z pomarańczową skórą i/lub mocnym brązującym makijażem, tak samo jest w przypadku czarnych włosów; i takie kolory typu mahoń czy oberżyna- lubiane przez starsze panie- również a najważniejsze, to ZBYT CIENKIE BRWI-moga dodac twarzy z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
Potwierdzam co pisze MROWA + brak ruchu aeorobicznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka ma 38 lat, dwoje duzych dzieciakow, a uwaga........ wyglada na 16 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przysiegam! Cholernie jej zazdroszcze. Ona twierdzi, ze nie uzywa zadnych kremow przeciwzmarszczkowych tylko nawilzajace, poza tym prowadzi zdrowy tryb zycia i tyle. Cholera! Tez tak chce!!! Ona nie jest chuda, jest owszem, szczupla, ale wydaje mi sie, ze ma grube kosci, bo taka sobie z niej fajna babeczka, poza tym jest niziutka, ma 158cm wzrostu, ale naprawde wyglada jak dziewuszka 16-letnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplóvvka
Proszę - nie opowiadaj takich bzdur. Pewnie chcesz powiedziec, że kolezanka wygląda bardzo młodo, radośnie, energicznie - OK. Ale przejdź sie do liceum i zobacz, jak wyglądają 16-latki. 16-latka to po prostu DZIECKO. WIdac to po oczach, po skórze, po mowie ciała, po ruchach, po głosie, po mimice. NIE MA SIŁY, żeby 38-latkę pomylić z 16-latką. Raz jechałam pociagiem, wiozłam akurat świadectwo maturalne na uczelnię. W przedziale był jakiś komunikatywny facet i jak się dowiedział, ze ja już po maturze jestem, to wykrzyknął "to dziś takie młode dzieci mature zdają!". Bo jego córka wyglądała doroślej, jak zdawała maturę. Otóż pewnie nie wyglądała, tylko jej matura była pewnie z 10 lat wcześniej, a jak tato ją widzi regularnie, to mu się wydaje, że ona się nie zmienia i ciągle wygląda tak samo. A że 19-latka wygląda młodziej od 30-latki to chyba oczywiste. I to samo z ta koleżanką. Masz z nia kontakt, za to pewnie masz mało kontaktu z 16-latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 latki
to dzieci, choc sa i takie, co na 10 lat wiecej wygladaja. Ja osobiscie znam 35 czy 38-latki, ktore w oczach ludzi na 25 wygladaja i w porownaniu z innymi 25-latkami wlasnie nie maja gorszej cery ani zmarszczek, ani figury, ani nic nie zdradza ich wieku, oczy swieze i bialka nadal biale (to wyjatki, ale znam 2 takie wlasnie z bliskiego mi otoczenia), tylko rece juz je troche zdradzaja jesli chodzi o wiek ;-) Tzn. wiecej zyl widac, bo sa b. szczuple. 25-latki maja "swiezsze" rece, ale to jedyna roznica, jaka widac golym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja corka ma 16 lat
i ludzie - za moimi plecami a nie po to, by mi komplementy "walic" - pytaja jej, czy jestem jej starsza siostra. to jasne, ze wygladam na starsza od niej z twarzy (z figury sie nie roznimy). Jednak mam 42 lata i powinnam wygladac na matke tak duzej corki - jeszcze nikt mnie za jej matke nie wzial, a jak juz sie dowiedzial, to byly pytania czy wpadlam jako 13-latka.... Coz, ludzie rozne maja wyobrazenie jak powinny wygladac kobiety 40-letnie, ja sie swojego wieku nie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy to wiecie??
zgarbiona sylwetka brak dbałości o stan uzębienia wiecznie nachmurzona mina mocna opalenizna niedopasowane ciuchy :) no i to, o czym nie wiedziałam: http://wieczniemloda.com/co-postarza-skore-twarzy-i-ciala-5751/ hmm nie za bardzo wierzę w to spanie na boku, ale ja śpię na prawym boku i faktycznie wokół prawego oka mam więcej zmarszczek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczor 22
stary temat, ale co tam:). Na swoim przykładzie powiem, że postarzają: - solarium (dlatego już nie chodzę, bledsza skóra wygląda znacznie młodziej) - zbyt ciemne włosy (tzn chodzi mi o to, jak kobieta np zmienia swój naturalny, jaśniejszy kolor na dużo ciemniejszy, nie chodzi mi o naturalne ciemności) - zbyt mocny makijaż, za dużo podkładu, nawalonych cieni - nieodpowiednia fryzura, źle dobrana do kształtu twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczor 22
i zapomniałam o papierosach (ja nie palę i nigdy tego świństwa nie paliłam), cera palaczki jest poszarzała (mimo najlepszej pielęgnacji) więc wygląda starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwe wlosy
podwojny podbrodek, kurze lapki, wielki brzuch, nieksztaltna figura, ostre rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią się Ci,którzy nie mają z tym problemu.Ja mam 36 lat a wyglądam jak nastolatka,udaję że nie słyszę przykrych komentarzy kiedy idę z dziećmi albo jak się bezczelnie gapią.To może nieźle zdołować.Chciałabym umieć się tym nie przejmować.Pozdrawiam wszystkie nastolatki z wyglądu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 latka
Wg lekarzy najbardziej na twarzy postarzają chomiki i cienie pod oczami (elle marcowy numer 2014 -ps kupiony w lutym, wydają go miesiąc wcześniej). Wg mnie: Twarz: 1.Prym wiodą owal twarzy i zmarszczki wokół oczu+ cienie, "mętne" i małe oczy (też, takie doły pod oczami albo worki) - generalnie po oczach widac czy jakaś kobieta jest młoda czy stara. Popatrzcie na postarzanie ludzi w tv - zawsze widać że to młodsza osoba .... przez OCZY. 2. Dodatkowo rozszerzone pory lub inne "zjawiska na skórze" które powodują, że skóra nie jest jędrna i gładka (NIE CHODZI MI O ZMARSZKI, bo one mogą być jak są plytkie). Mam na myśli też różne doły i dolinki na twarzy (bruzdy, dolina łez). Nastepnie w kolejności: ZĘBY (najważneijsze żeby były, a powinny być w miarę białe) 3.BRUZDY nosowo wargowe - patrz: Kasia Tusk - oczy bardzo młode ale jak się spojrzy na dół twarzy to te bruzdy ją postarzają. Sylwetka: 1. otyłość (generalnie fałdki), lub znaczna niedowaga (nie oszukujmy się, bardzo chuda 35 latka nie przypomina nastolatki tylko zasuszoną kurę domową). 2. sylwetka zgarbiona 3. cellulit - ale to też pikuś bo nie musisz chodzić z gołym tyłkiem lub w miniówkach Styl bycia: 1. Ubiór 2. Kolor włosów - czarny serio postarza 3. Ponuractwo Myślę, że u mnie problemem sa oczy i skóra wokół nich, nierówne policzki - ubyło im tam nie wiem czego (czyba tłuszczu) w każdym razie kiedyś były okrągłe a teraz są mniejsze i nierówne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus 29
zastanawiam sie jak 16 czy 18 latki moga pisac o starosci to jest temat dla kobiet po 40 a nie malolat ja z doswiadczenia wiem ze najbardziej postarzaja fajki i alkohol pozniej nadwaga i nadmierna chudosc i wysoki wzrost tez niestety sprawdzone plus grube kosci i robi sie z sylwetki chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×