Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdka1992

Tylko dla panow!!!!Tajemnica!!!!!!!

Polecane posty

Drodzy panowie. Co was tak naprawde kreci w kobietach,dziewczynach? Nogi...biust...talia... Czy maly biust jest gorszy??? Prosze o podzielenie sie ze mna waszymi relackami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 82
Mnie podniecają zdecydownie zgrabne nogi !!! no a pozniej ogólnie zgrabna sylwetka. Musi też być wysoka sam mam 187 dlatego pociągają mnie wysokie dziewczyny, a co do biustu to nie mały ani tez za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
po raz tysięczny taki sam bzdurny temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddi
dla mnie najwarzniejszy tylek , i nogi, piersi sa chyba na koncu ale warunek ze nie moga byc za wielkie bo takie wcale nie sa ladne z wygladu i w dotyku tym bardziej (no i oczywiscie te z nadwaga odpadaja chocby niewiem jak ladne byly to sa do kasacji, wogole nie podniecaj) dla przykladu podam np:joanna liszowska niby ladna ale za gruba wiec od razu jest aseksualna jak dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
STOPY!!! To dla mnie najpiekniejsza i najbardziej fascynująca część kobiecego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddi
aha przyznaje racje, zupelnie zapomnialem dodac ze stópki sa chyba na rowni z dupcią najbardziej podniecajaca czescia kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego fajnego
jest w stopach? przecież macie swoje....a cycków nie macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddi
sam sie zastanawiam ale fajne zadbane stópki moga naprawde spokojnie zrekompensowac np; brzydką twarz a nie mowie juz nawet o piersiach ktore sie chowaja przy stópkach ktore sa po prostu super sexy!!! (duzo bardziej wole lizac stópki niz cycuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego fajnego
to zadbaj o swoje stópki i do końca życia nie będziesz samotny, będziesz miał swoje sexowne stópki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddi
meskie mnie nie krecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaa
stópki?!! nie słuchaj ich to jakies zboki. cycki, nogi, buzka i generalnie figura są wazne (zgrabna, szczupła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×