Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybka_123

białe nitki na czarnej tkaninie - jak usunąć

Polecane posty

Gość rybka_123

tysiące drobnych niteczek przyczepiło się do mojej nowej sukienki. Nie pomaga wyczesywanie szczotką, wypłukanie w płynie zmiękczającym ani spryskanie preparatem przeciw elektryzowaniu materiału. Czy ktoś wie jak się ich pozbyć ? Skład materiału to 97% bawełna i 3% elastanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
zwilz rękę i sprobuj tak jezdzic tą ręką po sukience ,ale w jednym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wyczyścić sukienkę, takim wałkiem do czyszczenia odzieży z lepiącą powierzchnią. Nie wiem czy on ma jakąś nazwę, ale można go dostać w prawie każdym sklepie z agd. To chyba jedyny i najskuteczniejszy sposób, a wałek Ci się przyda, bo jak sukienka łapie paprochy, to już tak będzie i często będziesz używać tego wałka. Najlepszy jest taki wałek, który czyści się spłukując go wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_123
Kupię wałek i spróbuję. Mam taka specjalną szczotkę i ona niestety się nie sprawdza - usuwa tylko 30% 'nitek". Czy jest jakis sposób żeby sukienka ich "nie łapała" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wałek o którym mówi Czajka można kupić w h&m, cubus, ikea. kosztuje około 10 zł nie wiem dokładnie. tylko nie wszystkie można myć wodą. jest lepszy od szczotki więc efekty powinny być lepsze;) http://allegro.pl/item290937860_ikea_walek_czyszczacy_do_ubran_i_nie_tylko_okazja_.html co do niełapania to nie mam pomysłu co może skutkować skoro probowałaś już płynów antystatycznych i zmiękczających. gdzieś tu na kafe czytałam o jakiś babcinych sposobach płukania w roztworze tylko nie wiem czego. octu? soli?? nie wiem;/ wyleciało mi z głowy a nie mogę znaleźć. może odezwie sie ktoś kto zna takie babcine sztuczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widziałam w sklepie wszystk
o po 2,5zł, 2 sztuki w opakowaniu :P nie wiem jak inne....ale ten z h&M jest moim zdaniem do d**py :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez mysle, ze jedynym skutecznym rozwiazaniem jest kupno walka z klejacymi kawalkami do wyrywania. ja kupuje je w jysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_123
W takim razie kupię wałek. Dziękuje za pomoc. Jeśli ktos zna jeszcze jakiś sposób to proszę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×