Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PRZYROBASKA82

CZY REGULARNE CODZIENNE ROBIENIE BRZUSZKÓW COS DA??

Polecane posty

Nie da. Uszkodzisz sobie kręgosłup i osłabisz, a nie wzmocnisz, mięśnie brzucha. Chcesz mieć płaski i wyrzeźbiony brzuch? Musisz spalić zalegającą na nim tkankę tłuszczową. A więc odpowiedni sposób odżywiania się (na pewno nie taki, jaki napisałaś) i dużo ćwiczeń aerobowych. Ćwiczenia na mięśnie brzucha góra 2 razy w tygodniu. Nie zapominaj o treningu mięśni nóg i pleców, one wspomagają wzmacnianie m. brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolodianka
daje bardzo dużo, ale ja mam problem z mobilizacją więc sama w domu szybko się poddaję. zdecydowanie polecam ćwiczenia w grupie na jakimś aerobiku ;) znalazłam taką stronę gdzie robią nadruki na bluzkach czy bluzach ale i nie tylko www.reflect.pl/koszulki_na_silownie_z_nadrukiem.html Świetna polska firma reflect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłe brzuszki chyba nie wiele Ci dadzą. Spróbuj zwykłe + skrętne + skakanie na skakance zeby podniecs cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, same brzuszki nie wiele pomogą. Ale na rynku dostępnych jest sporo produktów które ułatwiają nam trening mięśni brzucha. Nie liczmy że są jakieś "suplementy" czy inne super produkty które zrobią robotę za nas. Ogólnie sam mam taką ławkę do brzuszków i mogę ją polecić : http://www.sk-sport.pl/product-pol-13527-Lawka-skosna-Thorn-8210-SB.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku same brzuszki daja duzy efekt ale w polaczeniu z cwiczeniami na kregoslup gdyz mam z nim problemy.A problemy wystepuja jak nie ciwcze.Nalezy zwrocic uwage ze miesnie brzucha sa naistotniejszym miesniem w calym ciele.Wg. mnie, poniewaz to za pomoca nich np.wstajemy z lozka, dzwigamy(przy odpowiednim wsparciu nog i praw.postawie),biegamy, uprawiamy wydajny sex (po pewnym razie nast.dnia mialem zakwasy wlasnie na brzuchu:) i wiele innych czynnosci z ktorych nie zdajemy sobie sprawy.Nosilem sie z zamiarem pojscia do lekarza od kregoslupa ale prosciej bylo odpalic youtuba i zaczac cwiczyc brzuszki i plecy.Teraz nic nie boli, nic nie strzyka.Uzupelniam cwiczeniami aerobowymi ale bez zadnych obciazen.Samo cialo jest juz ciezarem i w odpowiednich polozeniach zastepuje nam zelastwo.Dzieki temu mozna cwiczyc wszedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia6669
lepiej rób ćwiczenia z Mel B. tysiące osób przekonały się o ich efektach. trwają 10 min ale wycisk niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie 100 brzuszkow przez 2 tygodnie 20 brzuszkow i 30 sekund przerwy jestem po ciazy dlatego chcialam troszke sie odchudzic stosuje rowniez diete nie glodze sie ale jej male porcje zrezygnowalam z tluszczy i slodyczy przed 2 tygodnie robienia brzuszkow pozbylam sie 10 cm w pasie dosc duzo i od razu lepiej moj brzuch wygloda ale nie poddaje sie dotrwam do celu az moj brzuch bedzie calkiem plaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób rób, tylko zaklep sobie już wizyte u dobrego rehabilitanta, bo jak się nabawisz dyskopatii to będzie bardzo potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się naczytałam w tym temacie ciekawostek.... ludzie, skąd wy bierzecie tę nie-wiedzę? naprawdę- dostępne są konkretne, naukowe opracowania, warto się zapoznać, a nie pisać rzeczy, które są bzdurami jeśli się nie znacie-nie skończyliście jakiegoś kursu, szkoły, to może nie piszcie? z pożytkiem dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy trener powie wam że od brzuszków się chudnie. Dziewczyny! Nie wierzcie w cud diety bo dieta to coś dla osób z dużą nadwagą , wystarczy zrezygnować ze słodyczy , nie jeść fast foodów, nie jest tłuczącej kolacji , i od razu jak się wstanie rano , pić wodę z cytrynką. Można biegać dla wzmocnienia kondycji i na ogół pić dużo wody ! Nie musicie jeść codziennie na śniadanie specjalnie dorsza z sałatką , jogurtów z owsianką tylko zrezygnować z paru przyjemności które sprawiają że teraz chcemy chudnąc . Piłam wodę z cytryną codziennie rano przez parę dni i schudłam 2 kilo. Nie wiem czy to przez to ale po prostu schudłam gdy zaczęłam to robić . Ale pamiętajcie wy same musicie czuć się śliczne i takie będziecie . Z resztą wszystkie jesteśmy śliczne pamiętajmy o tym . A waga nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkim służy woda z cytryną, ale lansuja na potęgę. mnie zgaga po tym rozwalała. zbyt mało kw.solnego w żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klasy 1
Mam 9 lat i robie 140 dziennie. Czy to coś da?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×