Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grsfhg

swedzenie

Polecane posty

Gość grsfhg

podejrzewam ze jestem w ciazy pobolewa mnie brzuch mam wzdecia i w dodatku swedzi mnie od kilku dni cale cialo czy moze miec to zwiazek z ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie test jak podejrzewasz ciąże... poza tym brzuch może boleć z różnych powodów, tak jak i inne objawy o których piszesz mogą mieć inną przyczyne, więc: nie pytaj sie głupio tylko sprawdź, bo to tak jakbym zapytała "boli mnie ręka, czy to moze być złamanie?" sory, ale jeśli Ty nie jesteś pewna czy jesteś w ciąży to tym bardziej obce kobiety nie bedą wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
pytam kobiety w ciazy lub ktore mialy takie doswiadczenia boze chyba po to jest forum i moge zapytac nawet o najbardziej durna rzecz a jezeli nie chcesz to mi nie odpowiadaj a test sobie zrobie i tak jutro rano co nie znaczy ze nie moge pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
opdowie ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciąży :P poza tym Ty znasz siebie najlepiej, wiesz co ostatnio robilaś. Przyczyną swędzenia może być grzybek i inne mało przyjemne rzeczy, może być też uczulenie, jest w ch... takich rzeczy. Moze sie groszku najadłaś i masz wzdęcia, a że np. nie wypuszczasz bączka na czas to Cie boli brzuch. (pisze czysto teoretycznie bo Cie nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
dlatego ze sie znam to zadaje to pytanie bo to u mnie nietypowe objawy napewno nic takiego nie jadlam brzuch mnie boli tylko w czasie okresu a teraz pobolewa juz 3 tyg chyba i swedzi mnie calutkie cialo od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się co zjadłaś i mogło cię uczulić a co do ciąży - zrób test i nie zawracaj d..y :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie swedzialo ale bolal mnie brzuch i mialam wzdęcia. Ale zgadzam sie z kolezanka Cogito. Te objawy moga wskazywac na wiele innych schorzen. Lepiej nie nie napalac i pozytywnie zaskoczyc :) Zycze wymarzonego wyniku testu, daj jutro znac jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
wiem co jadlam i nic nie moglo o to chodzi pozatym utrzymuje sie juz pare dni pisalam ze test zrobie rano a jak Ci zawracam dupe to nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do swędzenia: może zmieniłaś ostatnio proszek do prania/ mydło/ balsam/itp. i jesteś na to uczulona. Jutro sie dowiesz co do ciąży, nie ma co panikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
problem w tym ze nie wiem czy bedzie to taki wymarzony wynik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
dwie kreseczki a kiedy mialas takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, nie podejrzewasz kiedy mogłaś mieć jajeczkowanie? Zmierz sobie temperature moze, w ciąży jest podwyższona (nie wiem czy od razu, ale jeśli Cie to interesuje to możesz sprawdzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...........
sie nie umylas>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to bylo dziwne, bo zazwyczaj mowiono mi ze objawy pojawiaja sie w ktoryms tam tygodniu ciazy. Ja mialam wzdecia i bol brzucha w zasadzie od samego poczatku az do terminu @ ktora nie przyszla :P po kilku dniach od terminu @ bol brzucha i wzdecia przeszly.. teraz duzo jem, spie, rano mam mdłości i dla męża jestem jędzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
biore tabletki ale pare razy sie spoznilam a w tym czasie byl akurat seks jak zapomnialam wiem ze w ciazy jest podwyzszona ale ja zawsze mam wyzsza temp ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz wogóle, powód, żeby się przejmować. Kiedy masz dostać okres? Co do swędzenia to z tego co wiem, to jest to późniejszy objaw, spowodowany rozciąganiem się skóry, wzdęcia też raczej nie na początku, co do brzucha to też może być inna przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
no wlasnie tez slyszalam ze na takie objawy za wczesnie ale czekam teraz na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
kilka razy spoznilam sie z tabletka moze nie pozyzej 12 h ale jednak a okres powinien byc wczoraj -mam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro nie więcej niż 12 to skuteczność powinna być zachowana. Sama brałam tabletki i nie zawsze dostawałam okres w tym samym dniu, czasm dzień wcześniej czasem dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
a moze : akurat jestem po kapieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okookokoko jak widzisz nie kazda kobieta jest książkowym przykladem, mnie dla odmiany opisane przypadlosci dotknely wlasnie na samym poczatku ciazy :) Kolejny raz potwierdza sie zasada ze kazda kobieta przezywa ciaze w inny spodob .. w indywidualny sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
wczoraj nie dostalam dzisiaj tez do tego te objawy dziwne swiadomosc ze zapomnialam tabletki i wpadam w panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie kreseczki.to jasne, że każda kobieta jest inna i nie ma kobiet książkowych :D Ja wogóle myślę, że koleżanka nie ma się co martwić na zapas :) Lepiej zrobic test niż snuć domysły. A różne objawy mogą mieć różną przyczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfhg
obys miala racje to musialby byc niezly pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×