Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Przez około ile miesięcy używa się fotelika 0-13kg? Czy może lepiej od razu kupic taki 0-18kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze są 0-13 . ja uzywałąm do 6 miesiaca tylko dlatego ze sie popsul i zanim naprawili to zeby mala miala w czym jezdzic kupilismy bowy włąsnie 0-18. szczerze to nie wlopzylabym noworodka do takiego fotelika 0-18. tam dziecko musi umiec siedziec bo niby jest pozycja pollezaca ale to nie to samo co takie nosidelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystko zalezy od dziecka i pory roku, bo wiadomo, ze zima dziecko ma wiecej ciuszkow na sobie i trudniej je zmiescic w fotelik. Moja corka miala wymieniony fotelik 0-13 po skonczonym roczku. Teraz ma rok i 3 miesiace i wazy 10 kg. Natomiast siostrzenica mojego meza skonczyla wlasnie 5 miesiecy, jeszcze nie siedzi a juz beda jej musieli zmienic fotelik na wiekszy bo ledwo miesci sie w ten 0-13kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zalezy od pory roku jak napisala kolezanka wyzej.My mamy fotelik 0-13 maly ma 5miesiecy a od dwoch miesiecy ledwo sie miescil,bo kombinezon itd.Gdyby bylo lato jeszcze by w nim pojezdzil,a teraz juz zmienilismy na 9-18kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Ja wymieniłam na większy, jak mój syn miał 9 miesięcy. Nie dlatego, że się nie mieścił, ale się złościł, bo nic nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez bałabym się dziecko umieścic w takim foteliku 0-18kg, tylko ostatnio gdzies czytalam ze lepiej od razu kupić 0-18kg bo te 0-13kg to na 2-3miesiące starczają bo mimo ze dziecko nie wazy wiecej niz 13 kg to jest mu ciasno w takim foteliku... i juz sama niewiem...ale skoro wy mówicie, że spokojnie na o wiele wiecej wystarczy to juz jestem spokojniejsza:) hymm nasza niunia urodzi sie w połowie stycznia (za 2 tygodnie:D) więc na początku nie bedziemy zbyt duzo jezdzic pozniej bedzie wiosna lato i bedzie juz lżej chodziła ubrana więc mysle ze nie bedzie jej ciasno... jeszcze zobaczymny jak duza sie urodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uwazacie ze lepiej kupic taki drozszy? Czy te tanie są złe? Mi się podobają te z Baby Design, no i przyznam ze cena (155zł) bardzo mi odpowiada... ale moze lepiej kupic taki drozszy jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy taki 0-13 kg bo mniejszy i nadaje sie dla mniejszych dzeci, ja mam tani i jest super , mała lubi spac tylko w nim. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla maluszka zdecydowanie polecam jednak nosidło 0-13, jest bardzo wygodne, lekkie, łatwe do przenoszenia, wyciągasz dziecko z samochodu i do lekarza czy sklepu możesz iśc z samym nosidłem. Jeśli chodzi o cenę to niestety zwykle znaczy, że droższy jest bezpieczniejszy, zwróć uwagę na foteliki Ramatti Mars, są bezpieczne a w rozsądnej cenie i dośc obszerne, moja do półtora roku w Marsie podróżowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam baby design dumbo i byl super... az sie zepsul... poszla sprezynka w blokadzie raczki do podnoszenia... ale ogólnie byl super. Co do tych cen to nie koniecznie tak ze drozszy bezpieczniejszy. Placisz za firme. Pozatym dumbo nie bral udzialu w wielu testach bezpieczenstwa wiec niewiadomo jak by wypadl. I nie wszystkie firmowe w takich testach braly udzial. Jak chcesz zeby bylo mega bezpiecznie to musisz wydac 1000 zl na fotelik np maxi cosi cabrio za 600 zł plus baza do niego za 500 zł. jak dla mnie ten dumbo byl ok. Pozatym widze ze duzo osób z niego korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj sobie stronkę www.fotelik.info masz tam mnóstwo informacji i wyniki testów jak wypadły poszczególne foteliki, dobry to fotelik który za bezpieczeństwo uzyskał przynajmniej 3 gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam szybko allegro, takie foteliki z 3 gwiazdkami za bezpieczeństwo można kupić za niecałe 250 zł i więcej niestety, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy ten 0-13 co Mamani, ale musimy kupić nowy bo małą już chyba ponad miesiąc trzymam na kolanach bo w kombinezonie się nie mieści w tym starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×