Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reallllllllwroclaw

PRACA KASJERKI, !!!!!! SĄ CHĘTNI?

Polecane posty

Gość reallllllllwroclaw

SZUKAMY KASJEREK DO REALA !!!!!!!!!! JESTES CHETNY?pisz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie zarobki tak z ciekawości ? dziwne że szukasz dopiero teraz, na sląsku (górnym) po świętach popyt na kasjerów spadł drastycznie, przed świętami w każdej gazecie szukali kasjerów, po nowym roku nie widziałem ani jednego ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie jest wynagrodzenie
i wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reallllllllwroclaw
1300zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia niunia
to jakiś żart? co za burak pojdzie do pracy za 1300 brutto????? powiedz szefom że są ostatnimi draniami że proponują takie pieniądze drugiemu człowiekowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie warunki płacowe powinny byc napiętnowane społecznie :o jak możecie w ogóle myslec o takiej pracy?? szanujcie się ludziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez taka praca nie interesuje ale sa ludzie ktorza lubia taka prace i sa tacy co nie maja wyjscia to chyba logiczne. Uwazam ze praca w ktorej sie nie szanuje czlowiek to prostytutki albo zlodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sory
prostytuka to moze jest jakis zawod ale trudno zlodzieja tak klasyfikowac ... co to sie porobilo zawod gangster :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna leng ale zabłysnęłaś.... akurat kasjerów w sklepach też mało kto szanuje :) parszywa robota, własnie przez innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi ktos to robic chociaz ja sobie siebie nie wyobrazam na taki stanowisku. A wiecie ile zarabia kierownik i z-ca w duzych sieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie sklada
ze jestem zastepca kierownika w supermarkecie innej duzej sieci i zarabiam ................ 1300 brutto a kierownik ma u nas 1700 brutto szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka
praca do bani... pieniądze nędzne... ludzie traktują cie z góry... ale czasem nie ma wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasjerka
wybor jest zawsze!!! tylko czasem brakuje odwagi zeby cos zmienic:) wiem bo sama siedze w tym bagnie juz kilka lat:( w marketach traktuja nas jak bydlo a kasjerki maja najgorzej bo obrywaja za wszystko, za kolejki, za roznice w cenie a tu jeszcze trzeba sie usmiechac do klienta i przepraszac:) a to wszystko za takie pieniadze poprostu szok nikomu nie polecam takiej pracy chyba ze za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×