Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania16

zapytanie o szkoły do jakiej pujść aby kształcić się w kierunku dekoratorstwo

Polecane posty

Gość Ania16

Witam wszystkich piszących na forum. Wiem że możecie mi nie odpisać bo mam 16 lat i dopiero będę kończyć gimnazjum ale bardzo będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi na moje zapytanie. Chcę zostać architektem lub dekoratorem wnętrz (czy nazwa ma jakieś znaczenie??) , za bardzo nie wiem do jakiej szkoły sie udać , a dokładniej chodzi mi o technikum ,czy budowlane było by właściwym wyborem ??Wiem że na pewno LO nic mi nieda bo już od szkoły pogimnazjalnej chcę iść w tym kierunku . Jaką szkołe wybrać ?? Proszę bardzo serdecznie o jakiekolwiek informacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16
Architektura również tylko że chyba jest bardzo trudna , ale ogólnie to bardzo się tym interesuje i jeśli nie wybiore jakiejś szkoły związanej z architekturą , projektowaniem wnętrz to popełnie duży błąd w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podstawówki na lekcje
języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli architektura to do technikum-budowlane np albo architektoniczne (choc tam za bardzo matmy sie nie nauczysz-a przynjamniej nie tak jak jest to wymagane na polibudach),architektura wnetrz- jakas szkola plastyczna, potem ASP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16
Gdybym poszła do technikum budowlanego a chcę zostać architektem wnętrz to źle by mnie tam przygotowali do tego zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie zgadzam sie z ellinka. jesli ci zalezy wylacznie na dekoratorstiwe, to plastyka. a jezeli chcesz obejmowac szerszy zakres interwencji architektonicznych, jak najbardziej technikum budowlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16
Dziękuje hellishbloodystorm oraz Ellince za odpowiedzi . Teraz mam duży problem między technikum a liceum plastycznym , chyba bardziej wolę technikum bo już jakieś przygotowanie będzie a po liceum nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zalezy co chcesz robic. jesli bardziej interesuje cie projektowanie budynkow,konstrukcji to technikum ma ten plus ze masz juz jakies pojecie o materialach,o konstrukcjach itp.poza tym mozesz miec juz po tej szkole tytul technika. minus taki ze z matma bedzie krucho,bo nie maja takie poziomu jak w liceach. do plastycznego jesli bardzije interesuje cie architektura wnetrz,potem generalnie zostaje asp, bo to raczej taka artystyczny kierunek. mas ztam i malarstwo i rzezbe itd... chyba sama musisz stwierdzic co wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób co chcesz ale na początku
zapisz się na korepetycje z ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, trzeba najpierw mniej chaotycznie, nie po 5 topików na jeden temat i precyzji troszkę, systematyczności!!! Odsyłam uparcie na już istniejący topik o dekoratorach wnętrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydalOna16
aniu mam ten sam problem co ty ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydalOna16
u mnie w okolicy nie ma liceum plastycznego i... mam pytani9e do osob ktore sie na tym znaja otoz: interesuje sie bardziej dekoratorem wnetrz niz architektura i jak pujde na tech budowlaniec to czy to bedzie dobry wybor?? czy to mi pomoze na studiach czy nie?? jesli nie to jakie tech badz liceum (chodzi mi tu o kierunek) poewinnam wybarac?? na jaki sie udac aby to byla sluszna decyzja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 920727
Witam kończę ostatnią klasę gimnazjum, po tej szkole bardzo chciałbym zostać architektem budowlanym, wiem iż jest to bardzo ciężki zawód, i wymaga trochę nauki w głowie, ale nie wiem jaką szkołę wybrać po gimnazjum żeby kontynuować kierunek architektury, w moim mieście jest Technikum Budowlane, i jest tam kierunek technik architektury, ale nie wiem czy po tej samej szkole coś osiągnę, czy są konieczne studia? Jeśli znajdzie się osoba która ma doświadczenie na temat szkół, i architektury, to pisz - 13564562 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydały by się jeszcze studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×