Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba zwariuję

Jak skłonić rocznego malucha do spania w łóżeczku??

Polecane posty

Gość chyba zwariuję

Do 9 miesiecy nie bylo problemu ze spaniem, o okreslonej porze kladlam ja spac, wychodzilam z pokoju i po 10-15 minutach córka spała. Niestety potem mielismy 2 tygodniowe wariacje z zebami i mala nie chciala spac nawet do 23-24 w nocy, na kazda probe usypiania dostawala histerii, ostatecznie zasypiala w wozku, gdy padala ze zmeczenia. Teraz w dzien usnie mi w lozeczku, ale wieczorem gdy klade ją spać zaczyna sie aria, najgorsze jest to, że ona uderza sie w szczebelki ze zlosci. Probowalam ja klasc kilka razy i wychodzic z pokoju, ale nic nie moge wskorac, zasypia po godzinie kulania sie w naszym lozku, chce ja oduczyc spania w wozku, moze ktos cos podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam przez to samo, współczuję! Moja córa jak zasypiała, to oboje z mężem byliśmy na łóżku jako asekuracja, żeby nie spadła, albo nie nabiła guza o ścianę.... Nawet nie pamiętam kiedy, ale samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuję
Wlasnie najgorszej jest ten strach,ze spadnie z lozka. Do wozka tez jest juz za duza i boje sie ze wypadnie, bo potrai wyplatac sie z pasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak spadnie i nabije sobie
guza raz i drugi to sie nauczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje
Chyba nie wiesz o czym mówisz??To nie chodzi o guzy tylko o niechęć do spania w łóżeczku. A nie jestem sadystką, żeby pozwalać na obijanie się dziecka, zresztą co innego guz przy nauce chodzenia, a co innego pozwalac na spadanie z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic fajnego...
Ignorować takie zachowania. Dziecko chce Cię wychować a to TY masz wychować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
jakia mądra rada kup kajdanki,najlepiej to tak jak ktos ma problem to takie kurwa smieszne jest??????ciekawe jak byscie miały taki problem to czy by wam do smiechu było głupie pizdy.....moja siostra miała podobnie,nie dało rady nic tylko spanie z babcia ....mały sie przeniósl do pokoju tesciowej i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×