Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

Spray do noska NIVEA Baby ZA DARMO!!! do testowania!!!

Polecane posty

na pewno część z was jest szczęśliwymi rodzicami:) jeśli Wasza pociecha ma od 3 do 36 miesięcy to zapraszamy serdecznie do udziału w nowej kampanii Mamy mają głos!! jej zadaniem jest przetestowanie i ocena nowego produktu Nivea Spray do noska Nivea Baby, każda mama, która zarejestruje się i wypełni ankietę na stronie: http://www.nivea.pl/mamymajaglos ma szansę za darmo otrzymać najnowszy produkt!!! do dzieła niech Mamy MAJĄ głos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka79
fajna stronka godna polecenia i rzeczywiści mozna otrzymac Spray do noska dla swojego dziecka:) ja wypelnilam ankiete i czekam na dalszy rozwój wypadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie:) no i ten konkurs fotograficzny jest super ja juz wybralam zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbffh
NIE WYPEŁNIAJCIE, OSZUSTKA,SAMA ZA NAS MA TE SREYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze nie ma jakiejkolwiek mozliwosci zebym dostala za was te spraye poniewaz nie mam zadnych danych osobowych twoich na przyklad:) wiec musisz najpierw na spokojnie przeczytac na stronie programu jak taki spray mozna otrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorottea
wlasnie dostalam maila ze dostane produkt i ze juz go wyslali do mnie!!! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka79
ja tez otrzymalam taka wiadomosc i tez jestem zadowolona...juz dawno niczego nie otrzymalam:) mam nadzieje ze paczuszka szybko przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super dziewczyny!!! ja tez dostalam maila widze ze nam sie poszczescilo szczesliwe forum:D no i czekam teraz na listonosza hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorottea
dzis dostalam paczke z produktem....rzeczywiscie daja caly produkt taki sam jak w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze ze produkt jest pelnowartosciowy a nie jest probka. po kilku dniach stosowania moge potwierdzic delikatnosc dzialania i porecznosc opakowania... no i to ze moje malenstwo nie marudzi jak przychodzi do zakraplania noska a to ogromny plus!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×