Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbfghdbd

firma sprzątająca

Polecane posty

Gość vbfghdbd

czy ktoś z Was ma firmę, która się zajmuje sprzątaniem domów bogatych i zapracowanych właścicieli? jest to opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalonecki
Nie mam, ale np. korzystamy z ich pomocy - http://www.wojmargliwice.pl/ U nas w mieście mają tyle roboty, że ho. Ludzie ich cenią za jakoś usług i stawki. Pewnie wszystko zależy właśnie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzecka
a ja ich nie polecam. wolno pracują, niedokładnie, sama bym to lepiej i szybciej zrobiła... znalazłam do biura osobę prywatną i jestem bardzo zadowolona, ta firma się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam firmę sprzątającą Błyszczy - sprząta zarówno domy jak i firmy oraz biura :) i robi to świetnie. Szybko, sprawnie i bezkonkurencyjnie. Z czystym sumieniem mogę ich polecić każdemu kto jest z Krakowa i z okolic. Mają swoje środki czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czystość na naszym osiedlu w Gdańsku dba firma www.proclean.info.pl która współpracuje z przyjaznymi i sumiennymi paniami sprzątającymi. Zawsze można zamienić słowo, a i tak jest posprzątane na błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o firmę sprzątającą to moim zdaniem najlepsza jest Romwit rzetelnie wywiązują się ze zobowiązań, a po drugie można na nich w liczyć w sytuacjach niestandardowych takich jak impreza firmowa czy posprzątanie terenów zewnętrznych w okresie jesiennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą sprzątającą, która poważnie podchodzi do wykonywanej pracy. Taką firmą na pewno jest https://grupa.sos.pl/ Sam z nimi współpracuję i wam też polecam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa

Co do Poznania to na bank sprawdzi się SOMI www.somi.pl/  Solidnie i dokładnie sprzątają, u nas spisują się bardzo dobrze a co do stawek to maja w mojej opinii korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×