Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelinka 15latek

Zamierzam się z chłopakiem kochać.

Polecane posty

Gość Ewelinka 15latek

Będzie to mój pierwszy raz. On gumki nie chce zakładać, a ja chce się dobrze zabezpieczyć. Do ginekologa nie poszłam i nie zamierzam. Jutro chcemy to zrobić, mamy to zaplanowane. Ja postanowiłam że założę sobie gumkę. Kupiłam opakowanie durexów. Próbowałam z jedną, ale nie bardzo wiem jak ją umieścić we mnie, żeby było dobrze. Doradźcie mi bo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo
Wsadź sobie słoik... będzie prościej a na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowapaula18
reklamowka z tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo
To moze juz lepiej wez wiadro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głen Sztefani
Ewelino - nie czujesz się zabezpieczona gumkami, ponieważ najpierw musisz wziąć prezerwatywę, rozłożyć ją, następnie nasypać do niej tabletek antykoncepcyjnych, zawiązać na supeł i dopiero wtedy włożyć do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie nie znasz, a myslisz że jak te tabletki się w niej rozpuszczą? najpierw powinna zrobić małe dziurki pózniej włozyc te tabletki, zawiazac supełek i dopeiro włozyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a gdzie obowiązkowa
szklanka zimnej wody w celach antykoncepcyjnych? Jeszcze musi sobie gruszką do robienia lewatywy tę szklanke wody wpompować do pochwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 15latek
tylko że ja pytam serio. Jestem jeszcze młoda i nie wiem do końca jak to zrobić. Proszę więc o poważne wskazówki. I proszę się ze mnie nie śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak jestes taka napalona krejzi 15nastka to zróbcie na 69... to jest bezpieczne, o ile wyjmiesz ta prezerwatywe bo sie chłopak udusi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×