Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mynna

Gdzie szukac eleganckich i nie drogich ubran???

Polecane posty

Gość gość
A ja właśnie nie raz szukałam w secondhand, naprawdę można dobrze trafić :) ale wiadomo bardziej eleganckie ubrania zawsze wolałam przymierzyć, dotknąć zobaczyć, http://bluzki.damskie.net/bluzki-producenta-awama.html tutaj już kilka razy zamawiałam i zadowolona byłam. Dobrze jest patrzeć na skład ubrać, eleganckie bluzki czy też inna część garderoby powinna mieć dobry skład materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak eleganckie i niedrogie ubrania to na pewno u nas! :) Pozwólcie, że się przedstawimy.. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas koszule, marynarki, modne w tym sezonie chinosy, a nawet buty pasujące do takich zestawów. Śmiało wpadajcie do nas na rozeznanie. Nawet najwybredniejszy Pan znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy tutaj → www.Ombre.pl W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopertówkę od Yves Saint mam zamawianą przez portal dobre-repliki.pl i nosi się super. To jest replika, ale powiem szczerze, że na tle replik jakie dotychczas zamawiałam w internecie to różnica na plus jest kolosalna. Jednak większość firm sprzedaje chińskie dziadostwo o wartości 20-30 zł a potem w Polsce to sprzedają za 500 zł czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sereposse73
I zakup odzieży włoskiej, ponieważ jest jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Carry, bo tam ubrania dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajną biała koszule na https://quiosque.pl/bluzki/koszule.html znalazłam i nie tylko po też spodnice do pracy :) muszę się dość elegancko ubierać a nie chce wydawać nigdy majątku na ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z odzieżą, natomiast dobrej galanterii skórzanej, wysokiej jakości wykonania można znaleźć na www.Sklep.Dielle.pl gdzie często zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam strone www.sklep-twojaszafa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Drogie Panie, Chciałabym polecić Wam świetny sklep internetowy z odzieżą włoską i polską w rozmiarach od 36 do 54. Staramy się ciągle aktualizować naszą ofertę. Ubrania dobre jakościowo, modne i w przystępnych cenach Zapraszamy na www.oliviavalentina-sklep.pl Zapraszamy, zajrzyj a może znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz naprawdę eleganckich rzeczy to zobacz koniecznie tutaj, mi szczególnie przypadły do gustu bluzki https://mewa24.pl/392-bluzki-damskie i wydaje mi się ta moda na każdy wiek jest dobra - elegancko i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam te czapkę z Karibu. Świetnie sprawdza się na wyjazdach na narty. Jest bardzo ciepła i przy mrozach -20st nie ma sobie równych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśuk28
Eleganckie sukienki kupuje zawsze na www.fairy-tale.pl no w sieciówkach nie ma takich rzeczy, plus jakość nieporównywalna do hm czy innych miejsc w galeriach handlowych na których sie wiele razy zawiodłam a ceny nie były niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez promocje w sklepach albo w sieci, gdzie najczęściej ceny są bardzo konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenawwa
pomuzcie? Chyba chodziło o pomóżcie ;) Wiesz, jeśli o mnie chodzi, to jestem zdania, że za elegancję i najlepszej jakości trzeba zapłacić więcej i na tym nie ma co oszczędzać. Nie mówię o jakiś kolosalnych kwotach, ale umówmy się, że w cenie bazarowej dostaniemy i jakość bazarową. Ja polecam Hexeline. Kupiłam sobie tam niedawno piękny, wełniany płaszcz i noszę go z przyjemnością i w wielkim komforcie https://e-hexe.com.pl/jesien-zima-2017/kurtki-i-plaszcze/welniana-peleryna-z-futrzanym-kolnierzem-17648.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy tu radzi wg siebie. Trzeba mieć jakąś wizję swego wyglądu i nie naśladować innych ślepo. Denerwuje mnie snobizm, owczy pęd ( bo inni też to kupują )itd. Najpierw spójrz na siebie, oceń swoją sylwetkę, wiek. Elegancja musi być przemyślana, nie wszystko co pasuje innym, , dobrze leży na mnie i odwrotnie. Kupuję ubrania w Mach-styl.pl i tam dobierają do mojej sylwetki, okazji, kasy. Dłużej to schodzi, ale nigdy nic nie wróciłam, bo po prostu wspólnie dobieramy i muszę być zadowolona z zakupu.Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zajrzeć na www.eozone.pl. Mają wiele markowych ubrań w outletowych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto szukać dobrej i eleganckiej odzieży czy obuwia w sklepach online, zobacz na www.BucikSklep.pl gdzie są teraz fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×