Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy...........

Okres po porodzie, kiedy ??????

Polecane posty

Gość kiedy...........

mam 18 miesieczne dziecko, ktore ciagle karmie, kiedy dostane okres. jak u was bylo????? czy przez brak okresu, ktory jest jednoznaczny z nadal szfankujacymi hormonami moge nie miec ochoty na sex!!!!!! piszcie jak u was bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisze mi ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma teraz 6 miesięcy i też jest jeszcze na piersi, ja okres dostałam jak skończyła 3 miesiące. A z tym seksem to różnie bywa, generalnie po 1. miesiączce ochota jest trochę większa, ale do stanu sprzed ciąży jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy...........
baderka dzieki za odpiwoiedz, troche wczesnie dostalas??!! nie zebym tesknila bo fajnie tak bez okresu, ale tak wewnetrznie czuje ze moglby juz wrocic. najgorsze w tym ze ciagle czekam a moge dostac w kazdej niespodziewanej chwili.... i to mnie troche dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam żałowałam jak się pojawił...Dobrze mi było bez niego, choć teraz jest o wiele mniej bolesny. A dostałam faktycznie szybko, ale to chyba dlatego, że moja mała tak do 3 miesiąca potrafiła przespać ciągiem 7 godzin, więc i przerwy w karmieniu były dłuższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wczesnie? wczesnie to ja dostalam bo zaledwie 6 tyg po cc i karmilam piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×