Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ja jestem mlodsza ksiegowa
nie mam zuplenie wyksztalcenia w tym kierunku, ale zaczepilam sie jakies 9 mies temu w jednej firmie w pomocy w dziale finansowym i spodobalo mi sie ;) Teraz ponad miesiac temu zmienilam firme, pracuje na stanowisku mlodszej ksiegowej i zarabiam 3100 brutto, do tego mam jeszcze inne atrakcje, tych dodatków wychodzi mniej wiecej 250 zl na miesiac no i 2 premie w roku. Nie narzekam jak na osobe z tak malym doswiadczeniem (bo niedawno skonczylam studia - przyrodnicze) nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkkkkkkkk
Tyle tylko że bez wykształcenia kierunkowego to jes lekko ślepa uliczka, bo awansować to ty nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem mlodsza ksiegowa
awansowac moge na ksiegowa, tylko ze w przyszlym roku zaczynam drugie studia, juz wiem ze w nowej pracy chca mnie wyslac ;) powiedzieli mi o tym na samym poczatku w ofercie na wstepie, zatem zamierzam sie rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eroamm
3100 to jest jakieś 2000 tys na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3100 to okolo 2150 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje za granica,ale kolezanka mi opowiadala,ze pracuje w trojmiejscie za marna kase.co prawda nie ma takiego wyksztalcenia,ale zawsze to niby ksiegowa ja tez pierwsze studia humanistyczne, teraz za granica ekonomia,nigdy nie lubilam matematyki,ale ksiegowoscia sie zafascynowalam, niedlugo prawdopodobnie zaczne praktyke,chce zobaczyc jak to wyglada w praktyce, bo panuje opinia,ze to takie nudziarstwo nigdy bym sie nie spodziewala ,ze to by moglo mi sie spodobac a jakich programow uzywacie do ksiegowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa_23
ja pracuję w biurze rachunkowym.. narazie jako asystentka księgowej zarabiam 800 zl na reke!!!! a z tego co sie orientuję to max zarobki księgowych tam pracujacych to ok 1600 zł na rękę. Wspolczuje dziewczynom, bo pracuja ponad norme, czasem po 12 godzin, oczywiscie nadgodziny darmowe.Jedna sobota w miesiacu pracujaca- za ktora tez szef nie placi. Pelno sytuacji stresowych, pretensje podatnikow.. Jednym slowem wynosze sie z tego biura jak znajde cos lepszego.. Tylko pytanie.. czy w kazdym biurze rachunkowym panuje taki wyzysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem mlodsza ksiegowa
ja pracuje w SAPie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz programy jakies inne , na ktorych pracuje sie w Polsce. fajnie SAP , tu tez jest ten program :) bo caly czas sie tez zastanawialam, czy studiujac za granica taki kierunek, nie bede miala problemow z ewentualna praca w Polsce, o ile kiedys chcialabym wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz programy jakies inne , na ktorych pracuje sie w Polsce. fajnie SAP , tu tez jest ten program :) bo caly czas sie tez zastanawialam, czy studiujac za granica taki kierunek, nie bede miala problemow z ewentualna praca w Polsce, o ile kiedys chcialabym wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła i zimna kobieta 😠 terefereeeeee :P właśnie że nie pójdę, tu będę siedział, O!! haha i co 5 minut coś napiszę abyś o mnie nie zapomniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankaboo
W biurach jest wyzysk, z tego co wiem w wiekszosci. Marna płaca i pracujesz jak wół. Ja jestem teraz na wychowawczym, ale wiem, ze nie wroce do poprzedniej pracy. Moze znajde cos lepszego. Ja pracowalam w malym biurze, musialam znac sie na ksiegowosci, zusie, kadrach. A jak masz wszystko umiec to zazwyczaj umiesz po łepkach...niestety. Ciagly stres, uzeranie sie z klientami o dokumenty. Chce pracowac w ksiegowosci, ale w normalnej firmie, miec swoja dzialke, i wiedziec za co sie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torrida
Podtwierdzam, praca w księgowości, w prywatnych biurach to ciągły stres i nerwy. Użeranie się z klientami o dokumenty, itp. Ja jestem księgowym w 20 osobowym biurze. Osobne stanowisko, człowiek do pomocy i wymagane ode mnie max wiedzy praktycznie ze wszystkiego. Ale mimo wszystko myślę że warto przetrwać taki głupi okres i pójść na swoje. Lub do jakiejś firmy z kapitałem zagranicznym. Życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Jakie najlepiej skonczyc studia, aby dostac dobra prace biurowa? Ekonomie, administracje, czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×