Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akzylamiki

moj facet sie napil, wydzwania do mnie..

Polecane posty

Gość akzylamiki

i jakies wyrzuty mi robi. ze niby go nie obchoodze, nie interesuje sie nim... wkurza mnie. ja nic nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzska
z doswiadczenia wiem ze po pijaku mowi sie prawde ktorej czasem by sie nie powiedzialo normalnie...bo cos tam...moze np siedzi z kolegami i gadaja o dziewczynach i co ich gryzie i moze naprawde sie tak czuje...neimusisz koniecznie go olewac i miec w d... ale zastanow sie czy nei ma prawa sie tak czuc zanim zrobisz mu jakas mega awanture...ja sama iwem jak sobei gadalam czasami zkolezankami i po takich rozmowach zauwazalam ze np mojemu nie zalezy tak bardzo na mnie...choc moglo zalezec ale po rozmowach z innymi jak to u nich jest tak mi sie wydawalo a kazdy poprostu jest inny...chodzi mi o to zebys sie nei klocila dzis z nim jakos bardzo ani jutro...postaraj sie porozmawiac na spokojnie bo z ksiezyca sobie tego nie wzial i cas musi w tym byc...tak uwazam...a jesli nawet on przesadza i sobei wymyslil cos w glowie to warto i tak sie nei klocic i pokazac ze jest inaczej niz jemu mialo by byc zle i co za tym idzie i tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzylamiki
tylko nie wiem dlaczego sobie wkreca takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzylamiki
my jestesmy razem 6 lat;) i chyba w takim wypadku musi mi zalezec;) a pije z 2 rozwodnikami... i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzska
eh glupoty...dla ciebie moze tak dla nie go nie...teraznaperwno sie nei dowiesz pogadaj z nim na spokojnie pozniej...uwiez mi dla mojego chlopaka tez byly glupoty i niby ja sobie cos wkrecalam przesadzalam itd a sama sie czulam nieszcesliwa...prosze cie odczekaj troszke i pozniej pogadaj znim na spokojnie tylko odrazu nie startujz awantura!!! bo niczegos ie nie dowiesz i wwszystko bedze na nic..tylko z dobrymi checiami ...bno chyba zalezy ci na nim i nie chcesz zeby byl nieszczesliwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzska
aa now iedzisz wiec pija i gadaja jakie to baby sa niedobre i wszystko to ich wina i jak on sie naslucha jak onie mieli widzi podobne albo niektore sympotmy u siebie i dlatego sie tak czuje;) bez kitu jak bedzie dzwonic uspokuj go ze jest wszystko ok...chlopak ma prawo raz na jakis czas sie napic...ale pamietaj zeby pozniej z nim porozmawiac i zrob cos..powiedz cos...zeby byl spokiojny ze jest wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłącz telefon bo on przyzwyczai się, że może dzwonić do Ciebie zawsze, kiedy wypije. Na Twoim miejscu nie odbierałabym telefonu przez kolejne kilka dni. To co mówi po pijanemu jest żałosne, i żałosny jest pijany facet. Nie warto więc marnować sobie czasu na jego wynurzenia ale poświęcić czas dla siebie. W ten sposób dowiesz się po paru dniach czy jego skłonności do picia, to tylko przelotna zabawa, czy raczej stały punkt programu, na który pozwala sobie wiedząc doskonale, że może Cię wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzska
chyba znajac sie 6 lat albo i wiecej i wie czy pije czy nie!!! a takie nie odzywanie sie napewno dobrego niczego nie czyni...foch jest najglupszym roziwazaniem jakie moze byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz olej co on mowi i mow zejest ok...a naprawde jaks ie spotkacie juz nastepnym razem pogadaj normalnie z nim..jesli ci na nim zalezy chyba nie chcesz zeby sie smucil czy myslal ze masz go w dupie...nawet gdy jest na odwrot i jest dla ciebie calym swiatem...skoro jest mu smutno z jakiegos powodu tpo trzeba to wyjasnic bo fochy czy pretensje niewyjasnione sa bez sensu w zwiazku in ie robia nic dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło mi i już
pijany to gada co mu ślina na język przyniesie.. po co się martwisz jutro inaczej będzie mówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzylamiki
bo sie wkurzam i mi przykro... do w koncu wyszlo na to ze to moja wina bo ja sie niby nim nie interesuje (kompletna bzdura)... i to on ma pijackiego focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzska
dlatego napewno trzeba bedzie porozmawiac a nie jak tu kolezanka pislala olac i sie nie odzywac pare dni..kurcze no nie wiem jak was dziewczyny przekonac ale naprawde rozmowa jest wazna niz niewyjasnione sprawy czy olanie sytuacji ..bo jedna druga sprawa i sie wybucha..mama nadzieje ze podejmiesz dobra decyzje nawet jak on z ciebie zrobil w tym momencie "potwora" trymbardziej cos jst nie tak i trzeba to wyjasnic..pozdrawiami trzymam kciuki1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga uzko - nikt nie mówi, żeby go ogólnie olać. Olewa się facetów, kiedy po pijanemu dzwonią, sami nie wiedzą czego chcą w pijanym widzie. Dlatego radzę, żeby się wstrzymała z odbieraniem telefonów od pijanego kretyna [auć, ukochanego zalanego w trupa :D]. Porozmawia z nim jak będzie na to gotów, czyli za parę dni i to ona z nim porozmawia, a nie na odwrót. Mam nadzieję, że zrozumiale wyjaśniłam, a jeśli nie, to trudno, nie mój problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzska
hehehe raz jedno sie mowi raz drugie ;) tak jaby troszke zrozumialas i zmienilas zdanie ;) spoko nie kloce sie itd no oby autorka podjela sluszna decyzje :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzylamiki
dzwonila do mnie znowu. odrzucilam i napisalam sms. "orozmawiamy ja wytrzezwiejesz" no i dzwonil jeszcze raz ale wylaczylam telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×