Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skoota

z iloma osobami sie całowaliście ??

Polecane posty

Gość jestescie nieporzadne
same dziwki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano można, czasem mi tęskno do tych czasów ;) Od razu dziwki... Przecież nie sypiamy z nimi tylko się całujemy (albo całowałyśmy za gówniarza :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! to ze sie z nimi caluje to nie znaczy ze z nimi sypiam..ech...szkoda gadac.. justynka ja caly czas mam ten etap ze liczba sie powieksza..nikogo na stałe..wiec moge sobie pozwolic :P tobie tez zycze jescze jakiegos " do kolekcji" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaaa
z dwoma.kobietka 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka23
z trzema mezczyznami wiek: 23 plec: kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoota, dzięki ale mi jest dobrze tak jak jest. Wystarczy mi już ten jeden bo super całuje, chyba że jakaś fajna koleżanka się nawinie, bo o to nie będzie zazdrosny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinkaaa a ty niby taka
porzadna i ulozona. ponoc studiujesz na scislych studiach z przyszloscia i ambitna jestes, a tutaj wyszlo szydlo z worka, z wieloma facetami sie calowalas. juz ci nawet mozna bylo wybaczyc, ze szybko poszlas ze swoim facetem do lozka (puscilas sie), ale on pewnie nie byl jedynym, a jednym z wielu, bo jak sie z wieloma calowas, to pewnie spalas wiecej niz z 2. a taka ambitna i porzadna sie wydawalas na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...meżczyźni...zazdrośni o facetow ale jak koleznka to jest cool:D znam to...wystarczy powiedziec słwoko o trójkąciku a juz sie oczka świeca u większości..albo wspomniec ze jest sie biseksualną..po prostu ogień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówisz, u mnie jest tak samo. Ale o trójkąciku to sobie może co najwyżej pomarzyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tam trójkącika nie wykluczam..nigdy nic nie wiadomo :) ale musialabym to dobrze przemyslec...mialam takie propozycje ale nigdy ich nie traktowalam serio..bo kazdy z nich wiele gadal ale nie wiem czy np dalby rade 2 kobietom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trójkąt brałabym pod uwagę ale na pewno nie z moim facetem. Nie mogłabym patrzeć jak dotyka inną kobietę. A że nie mam zamiaru go zdradzać to trójkąt nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka..to jest bardzo sensowne wyjasnienie:) u mnie nikt na stale..wiec kto wie..nie bolalo by mnie jakby facet dotykal inna dziewczyne..tym bardziej jesli np bylaby to dziewczyna ktora znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie poniosło! Napisałam że całowałam się z ponad 30 -stką facetów... A wypisałam sobie wszystkich na kartce i wyszło mi 18:) Chyba że o kimś zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zrehabilitowałas:D wiec jest ok..ja pamietam wszystkich 25..z tym ze kilku nie kojarze po imieniu...wcale a wcale... ale wiem ze bylo ich na pewno tylu..nawet bez kartki :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym go kochala to calkiem inna sprawa...ale jak na razie z moim i ich podejsciem to daleko mi do miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wspominam okres gdy byłam sama... Żadnych zmartwień, zobowiązań... Ale teraz, mimo wszystko, jest fajniej :) Szkoda że mnie trójkąt ominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze tez kiedys spotkam takiego ze bedzie fajniej razem niz w pojedynke:) ale na to co teraz dzieje sie w moim zyciu nie narzekam..bo przynajmniej cos sie dzieje...jestem młoda moge sie bawic...poza tym bede miala co wspominac na stare lata:P tak wiec nie zaluje niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishna
22,5 lat - 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 23
0. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka porządnaaa
:P z 1.. moim teraźniejszym i przyszłym.. tylko z nim.. i chcę tylko z nim.. za chwilę wraca z łazienki czyściutki i pachnący.. mmmmmmmm ps. nie sądzę żeby na całowaniu się skończyło :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka porządnaaa
lat 22 :) kobietka pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wiek: 18 i chyba tak zostanie, trochę sie boje że bede pózniej żałowała, ze nawet nie wiem jak to jest całować się z innym... ale, jak narazie nawet nie poznałam takiego który mogłby być tym drugim, wiec nie ma czego żałowac, narazie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×