Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koktail

Pielęgnacja dłoni i paznokci - usuwanie skórek

Polecane posty

hej :) ostatnio bardzo zaniedbałam paznokcie. Nie bardzo wiem, jak przyworocić je do łądu, a w necie nie moge nic fajengo znaleść. Pomożecie mi? Zwłaszcza nie wiem jak odsuwać skórki. Mogę to robic pilnikiem? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odsuwania skórek są
specjalne preparaty. Ja używam żelu z oriflame i sobie chwale. Takie żele zmiekczają skórki i potem można je odsunąć specjalnym drewnianym patyczkiem i radze nie odsuwać ich pilnikem bo w ten sposób je zniszczysz i bedą gorzej wyglądać. Pamietaj aby ciągle nawilżać i natłuszczać skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też używam produktów z oriflame. I ten żel mam ;) Bardziej chodziło mi o patyczek. Skąd go mogę wytrzasnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórki sie wycina
a nie odsuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest - żel będzie w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem no i najmniej bolesnym ;) Ewentualnie jeśli w domu sobie z tym nie radzimy to mozna przecież pójść do kosmetyczki tam je usunąć i przy okazji zasięgnąć porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak skórki sątwarde i grube
i pękają, to trzeba je wyciąć, ewentualnie spiłować takim ustrojstwem, samo odsuwanie nic nie da, a później nawilżać i odsuwać ps, zauważyłam, że jak mam pomalowane paznokcie to skórki jakoś mniej na nie "nachodzą" ,czy też to zauważyłyście? polecam pójśc raz czy dwa na manikiur do kosmetyczki, naprowadzi paznokcie na właściwą drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarossska
Korzystajcie z odżywki new nails - wzmacnia płytkę paznokcia, a ja mam wrażenie, że od kiedy korzystam z tej odżywki skórki łatwiej się usuwa i rzadziej się pojawiają. Nie wiem czy ma to związek, ale przynajmniej tak u mnie wyglądają fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam na usuwanie skorek do salonu, ale przy okazji tez zrobila mi peeling i masaz, generalnie paznokcie bez porownania... polecam ten salon www.dayspa.bielsko.pl/8-oferta/12-pielegnacja-dloni.html zabiegi tanie i faktycznie daja efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heejjj, czy któraś z was korzystała z usług tego spa www.dayspa.bielsko.pl/8-oferta/12-pielegnacja-dloni.html i moze polecic jakies zabiegi? pytam, bo mam blisko i chcialabym pojsc na cos sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu regularnie odwiedzałam manikiurzystkę, ale po jakimś czasie zrobiło mi się szkoda wydawanych pieniędzy. Znacznie lepiej kupić sobie nawet droższe, profesjonalne kosmetyki i pielęgnację dłoni wykonywać w domowym zaciszu bez konieczności płacenia kosmetyczce. Ja wybieram http://farmonaprofessional.pl/procedury-zabiegowe/zabiegi-na-dlonie-stopy/, ale na rynku jest masa innych kosmetyków więc dla każdego coś miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz dbania o paznokcie, trzeba dbać też o całe dłonie, ja codziennie kilka razy wklepuje krem do rąk i paznokci od http://scananida.com.pl/ efekty są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej paznokcie do ładu doprawdzi Ci kosmetyczka. Ja jak mam już brzydkie to wybierma się do kosmetyczki http://rezydencja-urody.pl/ - wychodzę zawsze zadowolona z pięknymi dłońmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Mazur
Do skórek są specjalne przyrządy i kosztują grosze, w każdej drogerii, markecie praktycznie znajdziesz. Ważną rolę odgrywają tutaj odpowiednio dobrane odżywki do naszych paznokci. Tutaj czytam parę wskazówek na temat odżywek http://amantis.pl/odzywka-do-paznokci-czy-dziala-czy-warto-stosowac-jaka-odzywka-jest-najlepsza/ Moja znajoma nigdy nie używała odżywek i wiecznie narzekała że ma zniszczone paznokcie, łamliwe, zadziory itp. Po regularnym stosowaniu odżywki, paznokcie wróciły do świetnej formy. Paznokcie twarde, nie rozdwajają się, brak zadziorów i naturalny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×