Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a.la

pończochy czy rajstopy na studniówke??

Polecane posty

Gość maturzystka2012
Gość Zosiaaaa
Tylko spodnie dzwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka9933
Witam. Studniówkę mam już za 5 dni i zastanawiam się, czy założyć rajstopy, czy pończochy. Rajstopy noszę bardzo często i jestem z nimi 'obeznana'. Boję się tylko, że na studniówce będą uciskały mi brzuch, bo tam to tylko się siedzi przy stołach, je i tańczy, tak w kółko. Obawiam się wtedy, że może mi być niewygodnie i, że mogą mnie właśnie uciskać, czego czasami doświadczam (nie, gdy noszę rajstopy na co dzień, tylko właśnie na różnego rodzaju imprezach). Myślę, że pończochy mogłyby wyeliminować ten problem, jednak nie miałam ich nigdy na sobie i boję się, że mogłyby mi się zsuwać i spadać, a to stresująca sytuacja, wciąć je podciągać. Poradźcie zatem proszę, czy powinnam założyć pończochy nawet, gdy nigdy wcześniej ich nie nosiłam, czy jak dobiorę rozmiar, to będą trzymały się całą noc? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatry czczee
Ja miałam pończochy i nie żałuję. Dobrze, że wybrałam klasyczne Gatty, z silikonem od spodu. Bo dobrze trzymają i całą noc nic nie musiałam poprawiać. A do tego mega seksi wyglądało!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiafilusia
Ja też wybrałam pończochy. Miałam też czerwoną podwiązkę, ale gdzieś się zagubiła :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corra zon
Ciekawe, co Ty robiłaś na tej studniuwce ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corra zon
Jestem zainspirowana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
A chłopakowi co polecacie na studniówkę? Rajstopy czy pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa
spodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy77
Pamietajcie dziewczeta i chlopaki na studniowke tylko w PONCZOCHACH :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgbd
Ja na swoją 100-dniówkę pod spodnie od garnituru założyłem pończochy :) Czerwone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana7777
Na mojej studniówce miałam pończochy, i to był słuszny wybór bo uprawiałam wtedy seks z kilkoma kolegami z klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała pończochy jeżeli nie masz za krótkiej sukienki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za pończochami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellafonte_pl
Zdecydowanie pończochy. Najlepsze samonośne, duża ilość wzorów, wygoda przemawia za nimi. Na pierwszy tak elegancki bal muszą być eleganckie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pończochy.do tego czerwona podwiązka i oczywiście bez majtek.Obowiązkowo świeżo wygolona muszelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pończochy oczywiście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już sobie zakupiłam pończochy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj lepiej wybrać pończochy, myślę, że to doskonała okazja do ich założenia, tylko lepiej wybrać jakieś porządniejszej firmy np. http://www.levante.pl/ ja z ich produktów jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzenia strony www.deniss.pl, oferujemy duży wybór pończoch i rajstop dla Pań. Najczęściej klientki wybierają pończochy samonośne. Pończochy poprawiają niedostatki naszych nóg, poprawiając ich wygląd. Pończochy mocowane do pasa, nie dla wszystkich mogą być wygodne, są raczej wykorzystywane w celach erotycznych. Dostępne są też w sprzedaży rajstopy imitujące pończochy. Coś dla Pań, które nie lubią pończoch. http://www.deniss.pl/girl-up-rajstopy-w-21-p-52368.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloz to w czym CI wygodniej, ale jesli masz obcisla sukienke to wybierz ponczochy. Ja kupuje zawsze w www.consay.com.pl i to bardzo dobrej jakosci ponczochy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.29 zaloz to w czym CI wygodniej, ale jesli masz obcisla sukienke to wybierz ponczochy. Ja kupuje zawsze w www.consay.com.pl i to bardzo dobrej jakosci ponczochy sa Zgadzam się - ponad wszystko wygoda. Ale też pamiętaj - jeśli masz dopasowana sukienke - czasami lepsze sa ponczochy bo nie odznaczaja sie tak jak rajstopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×