Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedepiekna

Teraz albo nigdy- schudnę!!!! ktoś ze mną?!!!!

Polecane posty

Gość Katrin13
i do tego zwymiotowałam po zjedzeniu słodyczy, nie mogę na nie patrzeć, chyba się od nich odzwyczaiłam.łeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta gdzie jestescie? Co tu taka cisza? Jeszcze troche i zaczne sama ze soba gadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć carolima,ja jestem ale nie trzymam się diety więc wstyd mi wchodzić;)a co u ciebie?z tego co widzę nie dajesz za wygraną:)pozdrawiam i życzę wytrwałości!!jak przejdzie mi ta \"deprecha\" i chwilowe załamanie formy to się zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak play!!! Nie poddawaj się!!! Nie zostawiaj mnie tu samej :( z kilogramami :( Nie wstydzic sie tylko dzialac!!! Ja tez nie trzymam idelanie diety, zdazaja mi sie wpadki, a to piwko, a to ciastko... Ale nastepnego dnia probuje od nowa... Wracaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jestem a wy gdzie??? ja dietkisie trzymam, postanowilam chudnąć 1 kg tygodniowo bo tak podobno zdrowo i trwale:) takze nie mecze sie jakos bo troszke sobie jem:) slodyczy nie ruszam:) chociaz taaaak mnie korcą:( halo halo wracac!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie brak czasu dlatego zadko tu zagladam:) ale bede sie starala czesciej pozdrawiam, :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd mi tylko przed sobą;)hehe będę piękna jesteś na atkinsie?fajna dieta tylko po jakimś czasie ma się ogromną ochotę na warzywa:)Pozdrawiam dziewqczynki i biorę się w garść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nie ja nie jestem na atkinsie, ja po prostu nie jem slodyczy i jem wszystko ale mniej:) ze trzyrazy mniej niz zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie radzicie? Co u Was slychac? u mniej jako tako... waga raz w dol raz w gore... moze to przed @ wahania... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
Dziewczyny gdzie ejsteście ? ;O Chyba się nie poddałyście? :O Cóż.. ja Ciągle nie wiem ile teraz waże ;o Nie mam wagi ;| ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... nie poddalam sie i nie zamierzam sie poddac :) Fajnie, ze ktos sie w koncu odezwał :) Jak u Ciebie z dieta? wagi nie masz, ale mozesz sie mierzyc cm, albo obserwowac zmiany po ubraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×