Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LatifeS

Kochajace sie malzenstwo i skoki w boki za obustronna zgoda!!

Polecane posty

Jestesmy kochajacym sie malzenstwem z 6 letnim stazem. Seks mamy swietny ale... Od zawsze mowilam zdradzie NIE!! Moj maz uwazal,ze czysty seks bez uczucto nie zdrada i na pewno by mi wybaczyl bo mnie kocha. Stawalam okoniem... do tego czasu. Wyprobowalam,maz wybieral mi bielizne na randke,pocalowal i zyczyl dobrej zabawy!!!! Po powrocie (myslalam,ze wyrzuty sumienia albo maz mnie zabija) dostalam calusa i wiedzialam,ze burzy nie bedzie. Miezy nami nic sie nie zmienilo,kochamy sie jak kiedys. No tak ale teraz kolej na niego (maz nie nalegal ale jak ja to i on,prawda??). Straszne!!! Po pierwszym razie stwierdzilam : to nie dla mnie, moj i nikogo wiecej!!!! Skutek??? Zadne lzy,zachwiane zaufanie... Kochamy sie jeszcze mocniej niz kiedys. Doszlismy do wniosku,ze w naszym wypadku najlepszym wyjsciem bedzie .....trojkat: ja, maz i ten drugi. Swietnie!!!! Poprostu odlot!! Na pewno beda tu teraz teksty o perwersach i tpd ale zastanawiam sie ile zwiazkow o tym fantazjuje i kto z Was wyobraza sobie taki zwiazek. Wierzycie w milosc miedzy malzonkami w takim wypadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,nastepne spotkanie umowione :D Ciesze sie na sama mysl. Moj maz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekitnooka: dlaczego? ja tez tak zawsze myslalam,pierwszyraz stres nie z tej ziemi ale pozniej suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa wierzymy w to
że ty masz swojego męża w dupie i twój mąż ciebie jeszcze głębiej :P i nie pieprz tu że się kochacie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznajesz to,ze sie nie kochamy po tym ,ze uprawiam seks z kims innym a moj maz tez ma z tego przyjemnosc?? Gdybysmy mieli siebie w dupiet o nie bylibysmy razem. Jest jedna zasada : nie chodzimy nigdzie po kryjomu. Kazde z nas o wszystkim wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa wierzymy w to
jesteście razem, bo trafił swój na swego, nie będę nazywac was po imieniu ale jedyne co was naprawdę łączy to kasa :P Nie masz pojęcia co znaczy kochać i być kochaną, powinnam ci współczuć, ale gówno mnie obchodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy tylko to na co mamy ochote,nikt do niczego nie zmusza i jest nam z tym dobrze. Jest to raz na jakis czas dla przezycia przygody. Mam pytanko,jak dowiedzieliscie sie o zabawach znajomyh? Mieli duzo nie przyjemnosci z tego powodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to dlatego,ze nie wyobrazam sobie meza z inna kobieta,a maz lubi popatrzec jak ja mam przyjemnosci ;) Kasa nas nie laczy,bo duzo jej nie mamy hhihihi. Znudzeni zyciem tez nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dużo kasy
bo łajdaczycie sie za pieniądze :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
Witam, Ja soją ukochaną żonę też wyprawiałem na randkę. Bardzo mnie to kręciło. Okazało się jednak, że jest w ciąży i musieliśmy przystopować. Myślę, że taki trójkąt, to coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój mąż jest pedałem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszka Czesia
Mi sie wydaje, ze Twoj maz Cie juz od dawna zdradza i dlatego Tobie tez pozwala, zeby mogl to teraz robic "legalnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lajdaczymy sie za pieniadze,mamy stalego przyjaciela A Tobie Lukasz zyczymy by Wasze marzenia sie spelnily. Jesli obydwoje tego chcecie: suuuper. Swietne przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zajdziesz w ciaze......
kto bedzie dziecko wychowywal, pomyslalas o tym????????? i co jak on sobie rucha inna to ty tak sobie w domku spokojnie kawke przed telewizorkiem pijesz nie wierze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i potomstwo będzie dorodne
:D:D:D:D to lepsze niz gra w ruletkę, zgadnij kto jest ojcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest 100% hetero!! Ja tez nie wyobrazam sobie seksu z kobieta wic poszlismy na kompromis. Wiem,ze kobiety tez o tym mysla ale tu udaja swiete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks tylko w zabezpieczeniu i nigdy osobno nie wychodzimy. Jak pisalam zdecydowalismy sie na trojkata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×