Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LatifeS

Kochajace sie malzenstwo i skoki w boki za obustronna zgoda!!

Polecane posty

Gość a jak to sie zaczelo
i kto z Was to zaproponowal? Ciekawi mnie to bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gorzej: no ty to masz suuuper zadatki,za darmo nie bo be ale za pieniadze to nawet bys sie zgodzila,swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec kto zaczal,zartowalismy zawsze ale ja jakos bylam bardziej ostrozna. nie zaczelismy z niczym poki nie bylam 100 % pewna. Z osobnymi wyjsciami nie wyszlo to bawimy sie razem. Teraz za to pokazala sie moja prawdziwa strona hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
to gorzej...- jak kto woli... Jesli uwarzasz, że te nędzne grosze jakie można zarobić na qrestwie to powód do radości, to prosze bardzo. Ja wolę pieniądze zarabiac uczciwą pracą i za to co sie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gorzej
ja w zadnym wypadku, ale tobie podsuwam propozycje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehh
"Ja wiem ,ze takie malzenstwa jak nasz bardziej sie kochaja i szanuja niz cala reszta swietoszkow" Haha :D uważasz ja z moim mężem się mniej kochamy bo ja nie nadstawiam tyłka innemu chłopu?? Mi wystarczy sex z moim facetem i jest zajebiście. A Twój to niestety ale coś ma z biseksa na 100%, żaden normalny chłop nie miał by chęci oglądać penisa innego faceta, a w trójkącie 2 facetów i jedna baba to jest nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LatifeS - jak to nie wychodzicie osobno? w sensie idziesz do tego "trzeciego" razem ze swoim i robicie trójkącik na raz/po kolei? czy twój zostaje w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz,moj maz nie jest bi ani homo. Co do spotkan,spotykamy sie razem,jak jeden wysiada to mam zastepce hahahaha. Jak wspomnialam jestesmy zaprzyjaznieni i nie bijemy rekordow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
normalny chlop, co dzien rano doi krowy, póżniej zapier.... pod sklep z piwem, wraca do domu napity idzie spać. Jedynie w niedzielę leci na mszę i dopiero sie napije, o ile jeszcze krowy doi. Może powiesz ze to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehh
Sam Łukasz Marzena śpi >> normalny chłop nie dostaje erekcji na widok innego penisa, a jeśli tak jest to jest homo bądź bi :o czemu sie wstydzisz do tego przyznac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LatifeS - spoko. bo są układy, że kobieta idzie do swojego 3 sama :), oś jakby legalny kochanek. swoją drogą ciekawią mnie wielokochający (poliamorysci), gdzie np. mieszkają w kilka osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehh
LatifeS >> to byś była bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
wcale nie wstydze. Na widok penisa nie dostaje erekcji. nie mam też żadnych ciągot homo. Nie rozumiem na jakiej podstawie prorokujesz? Masz moze przygotowanie psychologiczne lub seksuologiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blech- a kto pisze,ze on podnieca sie innym penisem?!? Podnieca go widok zadowolonej zony,proste. Hellishbloodystrom. Ja bylam raz sama,moj maz tez ale ja sie z tym zle czulam i zrezygnowalismy. Tak nam wystarcza. Ja slyszalam o takim facecie co zyl z 5 babkami 30 lat!!! Jak on to wytrzymal,napiecie przedmiesiaczkowe x 5 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
Widzę, ze Blehh nie byl od początku i nie uwqażał na lekcji. Powinien zgłosić sie z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blech- bylabym bi albo lesba ktora ukrywa swoje prawdziwe sklonnosci,wiele mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
hihihi, koszmar!! ale to proste. Jak jedna dostawala, to uciekał do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
Cieszę sie, choć sam nie wiem jak to się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac spodziewalam sie wiecej krytyki ale milo sie dowiedziec,ze inni tez probuja urzeczywistnic swe pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena śpi
krytyki o tej porze? swiętoszki juz dawno śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×