Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LatifeS

Kochajace sie malzenstwo i skoki w boki za obustronna zgoda!!

Polecane posty

Witam hellishbloodystorm, jenifer bezlopzez,Lukasza, blehh i wszystkich tych,ktorzy sa za i przeciw!!! Milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie chce mi się tego wszystkiego czytać:D ale co będzie jeżeli z 3 stanie się czworokąt--a może już jest przełkniesz 2kobiete;) nie chce byc zlosliwa ale podejrzewam ,ze on tez bedzie chciał spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was wszystkich - milo wqidziec, ze w Polsce takie przyjazne eksperymentom pary sie zdarzaja :) Szkoda, ze sie nia zalapalam wczesniej na rozmowe :) a tak tylko pozdrawiam i bede Was szukac jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkakajka
Miłość prawdziwa to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,troche zajeta jestem i zaniedbuje topik ;o) Nie,nie zabawianiem sie w trojkaciki. Witam \"nowych\"!!! Ciekawska- przeczytaj bo warto,mozna sie troche posmiac czasem. Na dzien dzisiejszy nie przelkne drugiej kobiety i jasne,ze moj maz by chcial :D ale jak juz pisalam robimy tylko tyle na ile obydwoje sie zgadzamy. Czy to egoistyczne?? moze w pewnym stopniu ale ja wole sie pomalu przekonywac niz zrobic cos z czego nie bede mogla sie otrzasnac bo nasze szczesliwe pozycie legloby w gruzach. Moj maz jest cierpliwy i wyrozumialy,na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abssinthe- 🌻 kajkakajka- widze,ze nie wierzysz ale my jestesmy o naszej milosci przekonani i jestesmy z tym szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehh
witam widze, ze topic usycha :O moze ktos sie dolaczy i zwierzy sie ze swoich fantazji tych spelnionych i tych na ktore czeka :) moze ktos poda jakies pomysly na igraszki we 2, 3 badz 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black or white
ej sorry ale to chore ;| nigdy nie moglabym zniezc mysli moj facet obrabial jakas babe a ja siedzialam w domu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze okkkkkkkkkkkkkk
hmmm widze iz wiekszosc oburzona ,ja nie jestem ,wolalabym taki 'uklad"niz skok w bok i emocjonalne zaangazowanie jedej ze stron, ale najlepiej wszystko skrytykowac co za ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze okkkkkkkkkkkkkk
black..... a skad wiesz ze nie obrabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przejebane, chyba bym się zapłakała wiedząc, że mój mężczyzna zabawia się w tym momencie z inną kobietą, a gdybym ja ciągle zdradzała , moje sumienie by wysiadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black or white
do mysle ze okkkkkkkkk bo szukajac faceta na dobre i zle patrze na jego charakter osobowosc i predyspozycje do pewnych rzeczy ktore mi nie pasuja i jesli z kims jestem to napewno nie z jakims napalencem, ktory oglada sie za innymi laskami, a poza tym istnieje cos takiego jak milosc, szacunek i zaufanie i po prostu wiem ze nie obrabia innej, tak samo jak on wie ze ja go nie zdradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
takie gadanie, chces zw to wierzyc i wierzysz , oni sa feer wzgledem siebie, bo sa niektorzy co sie puszczaja n alewo i prawo a jedno o drugim nic nie wie, ale wmawiaja sobiez esie kochaja, a pozniej gdy zdrada wychodzi na jaw ,jest rozczarowanie i uzalanie sie nad soba , aaaa tak mu wierzylam , ufalam och zdradzona zona , maz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black or white
no faktycznie czysta przyjemnosc siedziec i zamartwiac sie ciekawe co on teraz robi hmm rozbiera ja a moze caluje a moze to i to na raz ... no zostaje jeszcze ewentualnosc ze juz ja posuwa ... a jesli ktoregos wieczora nie wroci ?? moze mu sie przeciez spodobac skok w bok za obustronna zgoda ... jak to mowia czego oczy nie widza tego sercu nie zal . juz wolalabym byc zdradzona i nie wiedziec o tym niz znac dzien i godzine mysle ze w glebi duszy to tak samo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
a ja wolalabym taki uklad nizeli emocjonalny zwiazek oparty na tesknocie i uczuciu do innej,ciaglym oklamywaniu by tylko na chwile spotkac sie z NIA, a ja siedzilabym i myslala o mezu ze biedaczek ciezko "po godz"pracuje a on,no coz zapenia ja ze jak tylko"usamodzielnia sie dzieci odejdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black or white
dlatego ja nie wierze w bajeczki oj kochanie musialem zostac juz 4 miesiac dluzej w pracy :P lepiej dmuchac na zimne i nie byc zbyt naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena znów śpi
Witam "starych" i nowych zainteresowanych tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena znów śpi
A niech to...!!! chyba sie troszkę spóźniłem!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Łukasz Marzena znów śpi
Szkoda. Dobrej nocy, mimo ze nikt nie czyta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,chyba dokladnie nie czytasz black or white. Pisalam,ze probowalismy osobno ale ja sie do tego nie nadaja i nie chce tez by moj maz spotykal sie z innymi kobietami. Dlatego zadne z nas nie robi tego za plecami a drugie czeka w domu tylko przezywamy przyjemnosci razem. Mam pelne zaufanie i wiem, ze mnie nie oszuka. Nuda w zwiazku nam nie grozi bo zawsze przezywamy cos ekscytujacego. Zazwyczaj jest tak,ze po prau latach czlowiek mniej sie stara,w lozku tak samo sie zaczyna i tak samo konczy,a potem nagle zonka zaczyna sie malowac mezus zabiera sie za odchudzanie a Ty myslisz: ocho, cos sie swieci pewnie ma inna albo innego. Zaczynaja sie domysly,podejrzenia. U nas przynajmniej wszystko jasne. Pozdrawiam i do wieczorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LatifeS --- jestes dla mnie zwykła dziwką! i wszystkie inne ktore ida na taki układ. stawiace seks nad wszystkie wartosci w zyciu.. to jest chore... sory ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazasz mnie choc wcale mnie nie znasz! Myslisz,ze osoby ktore spelniaja sie seksualnie to wyrzute z uczucia perwersyjne gnioty???? Szkoda mi takich nietolerancyjnych ludzi jak Ty. Ja nikogo swoim postepowaniem nie obrazam wiec daruj sobie takie komentarze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawo do wlasnego zdania a Ty mi tego nie zabronisz... chcialam sie wypowiedziec wiec to zrobilam i nie zamierzam wiecej wchodzic na ten topic.. rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuu
brzydze sie takimi ludzmi co mysla tylko sex sex sex sex sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie sobie robić
co chcecie. ja jednak uwazam, że to są jakieś niezdrowe zaburzenia. Przez kochanie sie z druga osobą okazuje jej miłośc w ten sposób. Po prostu nie wystarcza Wam jedna osoba i próbujecie wmówić innym, że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
a ruchałaś się już z kuniem?takim zwierzątkiem?to napewno urozmaici wasze monotonne życie moze nowy prezent dlameza na urodzinki?za rok? bedziesz obłsugiwała dwa konie..ogiery w stajni, a Twoja maz bedzie podziwiał, swoją kotkę jak w marcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxwefrfer
na 100%nie łączy was miłosc w tym wypadku11!!tylko pożadanie i ciał szał i kutasow!!!!Smieszy mnie, ze Ty mozesz to robic z innymi facetami , a maz z innymi kobietami nie, bo bedziesz azazdrosna, co z podwojna moralnosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feferf
do mysle ze okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, mysliusz, z ejak ciebie, ktos zostawił i zdradził, to wszyscy tak robia tak?mylisz sie, my sie mezem nie zdradzamy, kochamy sie bardzo i ciesze, sie ze nie musze wchodzic w jakies chore uklądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×