Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LatifeS

Kochajace sie malzenstwo i skoki w boki za obustronna zgoda!!

Polecane posty

Gość feferf
żadne małżenstwo, ktore bylo jeszcze do tego przystęplowane śluebm koscielnym, nie powinno nim byc, rozumiem, ze ludzie wolni tak robia, zyjacy na kocią łape, ale małzenstwa to chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innyhd
jestescie chorzy macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurwa nierozumie tych komentazy,,, ludzie co twierdza ze trojkat to nienormalne,,,, co wy tu kurwa szukacie na tym forum ? nie robiliscie tego i to dlatego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0k
Rozumiem sytuację jesteśmy dojrzałym i atrakcyjnym małżeństwem i co trudno innym zrozumieć kochamy się mamy dorosłe dzieci, czytałem trochę z początku trochę z końca my równiez z zoną poszlismy na układ i zaczeliśmy od sexu w obecnosci innej pary raz drugi trzeci, zaczęło się.......ale zawsze były między nami rozmowy od nieśmiałych po bardziej odważne jedno nas łączy zawsze w naszych marzeniach erotycznych widzimy miejsce dla bliskiej nam osoby.......nie wiem czy przejdziemy do wymiany partnerów to dla nas skomplikowane, bo musiała by to być równie atrakcyjna dla nas obojga para....... która musielibyśmy poznać by nie tylko fizycznie ale intelektualni nam odpowiadała. Nie zgodzilbyśmy się na jedną rzecz albo pan albo pani dodatkowo. Bo dla mnie to nie jest trochę ale to duży egoizm samemu sobie folgowac ale o drugą osobę być zazdrosną czego nie zrozumiem i nie zaakceptuję podkreslam żle to świadczy. Mamy mieć równe prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×