Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skrzypaczka -

co zrobić ze skrzpiącym metalowym łóżkiem

Polecane posty

Gość skrzypaczka -

Witam, być może mój problem wyda Wam się śmieszny- mam łózko które mi się podoba ale skrzypi ;-)) . Łóżko jest metalowe -tzn. ma metalową ramę, na której rozpięta jest siatka sprężyn -taki stelaż na materac . Na nich właśnie leży materac. Rany jak to skrzypi, te sprężyny, jak się wstaje (o innych rzeczach nie wspominając ;-(( ) - doprowadza mnie to do szału. Czy jest jakiś sposób - oprócz wywalenie na śmietnik a właściwie na złom-żeby to jakoś naprawić? Nie wiem naoliwić czy coś takiego? Będę wdzięczna za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej tylko polubić
mój kuzyn miał kiedyś warczący tapczan ze swoją dziewczyną przenosił się na podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie sie grzmociliscie
ze tak je wyrobiliscie :P naoliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej tylko polubić
niestety oliwienie nic nie da - to już taka uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypaczka -
może znajdzie sie jednak inne rozwiązanie :D Polubiłam je jak kupowałam teraz przestaję i to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej tylko polubić
w mojej dalszej rodzinie też mają identyczne łóżko - przeznaczyli je dla gości - spałam na nim nie raz wiem o czym mówisz - tylko polubić poza tym nie wiem czy wiesz, że takie łóżko jest niezdrowe dla kręgosłupa, bo leżysz wygięta w łuk, a im starsze łóżko z metalową siatką tym bardziej się wygina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypaczka -
To co każdy, jak nie robię tego o co macie na myśli - śpię i dlatego mnie to wkurza i szukam rozwiązania. A poza tym łóżko prezentuje się "fengszujowo" w moim pokoju ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam taki problem
mieszkalam i pracowalam za granica i spalan na jakims starym lozku jak wstawalam wszystko mnie bolalo bo ono wygladalo jak chamak z kumpela wlozylysmy deski i po spprawie wreszcie spalo sie twardo i nic nie skrzypialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypaczka -
"raczej tylko polubić" tego nie wiedziałam, że takie łóżka są niezdrowe - fakt czasami mam wrażenie, że się trochę zapadam ale zawsze myślałąm, że to przez sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypaczka -
/tez mialam taki problem/ - łóżko jest stosunkowo nowe 2 lata, dobry materac, pewnym problemem może być tzw. masa "spacza" ale przez grzeczność (dla siebie hi, hi) ten wątek pominę. Deski faktycznie są jakimś rozwiązaniem dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej tylko polubić
jeśli tylko możesz to zadbaj o swój kręgosłup teraz, bo za kilka lat on Ci może przypomnieć o sobie - ja się niedawno dowiedziałam, że mam kręgosłup i mówię Ci to nic miłego - poszukaj info na ten temat i kup zdrowe łóżko zawczasu. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×