Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nectarine

Kto jeszcze nie śpi i dlaczego ???

Polecane posty

i dlaczego siedzi na kafe o tej godzinie ?? :P ja spałam do 13 i teraz nie moge :P poza tym, męcze sie z doswiadczeniem na fizyke i niby ucze do kolokwium... ;/ tylko nie wiem czemu Kafe ciągle wlaczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie.........
ja spalam do 12, wrcocilam z pracy 0 23 i tak sie wyciszyc nie moge za cholere poza tym mysle o kims KIMS .... i zastanawiam sie czy to mozliwe ze go kocham ..... a ty sie ucz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja :O bo próbuję pisać prace której i tak nie napiszę :O zresztą i tak nie opłaca się iść spać z moją bezsennością połażę się teraz zasnę koło 5 :O a wstać koło 8 wersja optymistyczna albo przed 7 wersja pesymistyczna nawet kawy nie mogę się napoic bo ostatnio przesadzałem i :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anness
a ja chyba przeszlam na tryb nocny.. Jestem po pracy juz pare h i spac mi sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenaa25
ja tez mam oddac jutro prace zaliczeniowa, ale nie mam, raczej nie skoncze, ide spac, poprosze o to, bym mogla oddac w piatek/mam nadzieje, ze sie zgodzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie.........
ja to j uz w lozu grzecznie lezalam w pizamach od 23.30 po kapieli itd... i NIC - zmiennikow sobie dla relasku ja zwykle zapuscilam ... a spac za nic mysle tylko o moje nigdy nie majacej sie spelnic milosic ... i placze ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie.........
a ja wygralem - z czego ta praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×