Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

__Odstawiłam tabletki- po jakim czasie mogę się spodziewać złych objawów?_______

Polecane posty

Gość ihaha

wczoraj powinnam zacząć nowe opakowanie. Wiem, ze mogą wystąpić jakieś niepożądane objawy, np. zawroty głowy, wypadanie włosów. Kiedy mogą się one pojawić? A kiedy mogę być spokojna, ze już się nie pojawią. bardzo prosze odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po odstawieniu nie mialam
zadnych objawow :) Wiec nie stresuj sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
dzięki:) Chciałabym jednak wiedzieć po jakim czasie mogłabym odetchnąć z ulgą, ze nic złego się nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wypadały włosy i wyskakiwało w cholerę syfów jakoś tak mniej więcej 2 - 3 tygodnie po tym jak nie wzięłam kolejnej tabletki no ale najgorsze cyrki to z @ możesz mieć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
łał dzięki za pocieszenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
znam listę potencjalnych złych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo a co Ty myślałaś ? :P tabsy to nie cukierki i wpływ na organizm mają :D ale nie martw sie na zapas - u Ciebie może to byc bez problemów żadnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
pocieszam się tym, że kiedy zaczęłam brać tabletki, to nie zauważyłam żadnych zmian w samopoczuciu (oprócz tego, ze od 3 lat jestem cały czas wzdęta:-p ), więc moze po odstawieniu też nie będzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedny zły objaw odstawienia tabsów to nawrót PMS. Powrót miesiączki regularny jak przy hormonach. Tyle u mnie. Spokojnie, nic nie musi się dziać. Jak zacznie, wtedy będziesz się martwić :) Pojedz sobie trochę cynku chelatowanego - tabsy wypłukują cynk z organizmu i po ich odstawieniu (kiedy nie ma stymulacji hormonalnej) lubią wypadać włosy czy psuć się cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie martw się
ja nie miałam, żadnych złych objawów - cykle od razu wróciły regularnie - wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Dzięki za pocieszenie:)) A mogę wiedzieć, jakie tabletki brałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×