Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doroteczkassssssss

jak czujecie się w 23 tyg ciąży?

Polecane posty

Gość doroteczkassssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allala
ja czue sie swietnie tylko caly czas odczuwam ze moje dziecko lezy bardzo niziutko w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiaaaa
cześć:) czuję się świetnie, troszkę mi czasami duszno i serce mi mocno wali i Malutki po wnętrznościach, ale mam się świetnie :) to moja pierwsza ciąża i przebiega od samego początku rewelacyjnie:) nie wymiotowałam i nie miałam żadnych komplikacji:) jesli tak maja wyglądać wszystkie moje ciąże to chyba urodzę mężowi druzynę piłkarską :) pozdrawiam słonecznie k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny zmieniam zdanie.Wczoraj juz chodzilam poirytowana ale dzis jestem juz wsciekla!powod?pies sasiada ktory pietro nizej zostaje sam w domu i codziennie czasem nawet w niedziele robi nam pobudki przed 7 rano!szlak mnie trafia bo jestem od poczatku na zwolnieniu lekarskim chce sie wyspac bo mam problemy z zasypianiem i nie moge wstac normalnie bo pies skurczybyk szczeka i wyje od bladego switu!dzis juz wstalam z placzem polozylam sie spowrotem ok 10 i troche odespalam tyle ze teraz glowa mnie boli i czuje zmeczenie!dzis maz idzie pogadac z wlascicielem jak rozmowa nie przyniesie efektu to uwierzcie mi jak lubie psy tak jestem zdesperowana ze mam ochote podrzucic malemu siersciulowi specjalnie nadzianego mielonego...!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×