Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnajakcholera....

wejdzcie na minutkę i ocencie mnie, pomocy

Polecane posty

Gość smutnajakcholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widzę
żaba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkkkkkkkka
hej:) Masz masywniejsze nogi ale za kilka lat figura sama dojdzie do normy.W Twoim wieku miałam podobną figurę,potem jeszcze nieco przytyłam,wogóle byłam jakaś niekształtna.Dopiero d 20 roku życia moja figura zaczeła sie zmieniac,a teraz jak mam 26 lat,mam znakomitą figurkę,poprostu nei moge narzekać.Nie wykonuj jakiś drastycznych cwiczeń bo tylko umiesnisz nogi,a to wcale tak ładnie nie wyglada.Mozesz sobie kupic kremy wyszczuplajace z eveline i codziennie wykonywać sobie taki mocniejszy masaż,wierz mi pomaga też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum1
prosiaczku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek1988-19
jesteś piekna nie wie czego od siebie chcesz:) poprostu cudo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia tuszy, po rpostu masz taką budowę - jesteś raczej niska i krępa, ale ogolnie wrażenie dobre. Nie wiem, skąd te kompleksy. Jak chcesz, żeby nogi wygladąły na dłuższe i smuklejsze zakładaj kilku-centymetrowe obcasy i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaakkk
ja mam grubsze nogi od Ciebie i nie narzekam na powodzenie u facetow:) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, wg mnie też fajnie wyglądasz tak naprawdę to u każdej z nas można się do czegoś doczepić, za gruba za chuda, za duży biust, za mały, za bardzo umięśniona, za ruda, za czarna, za wysoka, za niska itd a najważniejsze, żeby podobać się samej sobie, wtedy łatwiej się żyje :) a ty nie masz się czym martwić, bo wyglądasz bardzo ładnie :) a jeśli czujesz się grubo (jak pisałaś w tamtym topiku), ze chciałabyś schudnąć, to uwierz mi, za kilka lat sama schudniesz, jesteś teraz w wieku, kiedy sylwetka kobiety że tak powiem głupieje :) potem wszystko się normuje i jest JESZCZE śliczniej :) także nic się nie martw, uśmiech na twarz i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tluszcz to ty chyba masz na mozgu ! naczytalas sie bravo i popcornu a teraz ci odbija. Jedynym wytlumaczeniem jest, ze to ten czarny prostokacik na zdjeciach jest twoim problemem, i ladne cialko nie pomoze jak z twarzy pasztet pierwszoklasowy ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×