Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

** Czy tam można ? tabletki

Polecane posty

Gość nescafejka

Czy można wziąć 20 tabletek i wtedy wczesniej dostanie sie krwawienie ? czy to może powodować jakieś zaburzenia w czasie 7 dniowej przerwy ? Czy okres nadejdzie dzień wcześniej niż przy normalnym (21 tab) braniu tabletek. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna ale
trzeba wtedy nowe opakowani zaczac dzien wczesniej, przeczytaj ulotke tam jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnaś skracać, zmienjszać ilości branych tabletek, bo może to spowodować mniejsżą skuteczność zabezpieczenia w czasie 7 dniowej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
bo ja się shizuje że jestem w ciąży wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny a po kilku godzinach było widać l widoczną drugą kreseczkę i chciałabym mieć już ten okres :(( wczoraj bylam u ginekolog i powiedziała że jak przyjdę w piątek jak będę się szczpić na HPV i niedostane krwawienie to zrobi m ijakiś amerykański test albo usg... a ja szaleje i się martwię bo piersi mnie bolą i jajniki szaleją :((:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez odrazu 2
opakowania bez przerwy - jedno po drugim. nic Ci nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
mam takie niepokojące objawy , a może to pozostałości shiz jak nie brałam tabletek i ciągle się martwiłam , jestem chyba podatna na takie fazy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies tu czytalam ze po kilku godzinach moze sie pojawic dodatkowa kreska, wazne ze jej nie bylo przy robionym tescie. Jak bralas normalnie tabletki to nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
ogólnie 3 cykle , 1 cykl plastry , 2 cykle yasminelle , teraz została mi jedna tabletka , a co do objawów to bolące nabrzmiałe piersi , bóle jajników, uczucie takiego ciągnięcia ich , mdłości wieczorne i częste siusianie ,ale to chyba przewiałam sobie pęcherz... sutki mi się takie wielkie rozlane zrobiły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ogólnie to sa objawy pojawiające się przez pierwsze 3 miesiące brania yasminelle.... większość dziewczyn je ma.... tez biore te tabsy, teraz to chyba już 8 opakowanie..... spokojnie.... jeśli bierzesz je regularnie NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
dodam że tabletki brałam o stałej PORZE godzina w te czy we w te , chyba nie robią różnicy, piłam alkohol wiadomo sylwester , ale to nie ma znaczenia, i wzięłam 1 tabletkę z 2 opakowania godzine później i mi się wydaje że to przez to ... hmm... chociaż to niemożliwe... , nie wymiotowałam nie miałam biegunek... więc co to ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina nie ma różnicy picie alkoholu nie osłabia działania tabl, palenie tez co do tematu, możesz wziąść 20 tabletek i zrobić przerwe,jesteś zabezpieczona w pełni!Tylko pamiętaj że przerwa nadal ma trwać 7 dni. Przerwe można skracać ale nie można jej wydłużać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej pierwszej tabletki z drugiego opakowania, to jak rozpoczynasz po przerwie 7dmio dnowej nowe opakowanie,to możesz zacząść je brać o innej godzinie niz stare opakowanie. To tez nic nie zmienia :) przy noym opakowaniu można zmienic godzine brania tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
jestem jestem!! , czytalama na temat tych testów że po kilku godzinach są nieważne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
dziękuję dziewczyny za rady :) , trochę zeshizowana jestem , wezmę dziś ostatnią tabletkę i będe czekać na krwawienie. uspokoiłyście mnie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
co się stało z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
to u mnie jakieś komplikacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
wybaczcie to mi przegladarka swiruje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
najlepsze jest to że nie mogę powiedzieć narzeczonemu o "ewentualnej" ciąży... bo on bardzo chce dziecko dlatego pewnie tak się boję ... a ja jeszcze nie jestem na to gotowa , studiuję na dwóch kierunkach, kończę studium fryzjerskie... ech... boje się bo boje się zobowiązań... jesteśmy zaręczeni ale to była najcięższa decyzja w moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×