Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babcia Drypcia

Topik babć i kobiet w starszym wieku - a co?

Polecane posty

Gość jak będzie kawa
no jest dobra, szczególnie przydatna w czasie spotkań na ploteczkach z koleżankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La nuit ETOILE
Witam,czy mogę się przyłączyć ? Tylko na chwilkę, bo muszę biegnąć po wnuczkę do przedszkola.Wszystkim polecam capucino rumowe.Nalewka z pigwy jest pyszna z rumem ,ja robię raczej wiśnióweczkę z wiśni z własnego ogrodu na rumie i spirytusie ,mniam ,mniam na jesienno- zimowe chłody rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
z racji wieku moglabym juz byc babcia (35), ale jestem nadal dzieckiem :D pozdrawiam zalozeycielke tego sympatycznego topiku i wszystkich, ktorzy wpadna sie porelaksowac :classic_cool: (zostawilam na stoliku w przedpokoju tacke z serem i krakersami, jakby kogos naszlo na przekaske ;) ) i butelczyne winka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po wpisach.. oczywiście w podeszłym wieku jest tylko autorka.. --> pomaranczowsza Wino z rana ? A fe.. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem pewna, że założycielka topiku wcale nie jest w podeszłym wieku tylko w srednim :D ...a że jest już babcią, to tak jej się napisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Życie to nie bajka... } I nie głaszcze mnie po jajakach.. :o :P Mnie też się tylko tak napisało.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własciwie to nie jestem jeszcze babcia w sensie posiadania wnucząt, jestem tylko metrykalna babcia. Wiotaj babciu nr 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna babcia
ja raczej praktyczna niz teoretyczna;),wczesnie postawilam na macierzynstwo,pozniej na kariere,dziecko w podobnym kierunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze babciu powiedz mi co zrobic by ten cholerny syrob z cebuli na kaszel, ktory zrobilem przed chwila puscil szybciej sok.... zasypalem cebule cukrem i patrze jak szpak w parasol ... widze ciągle cebule zasypana cukrem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będzie kawa
witam babcie i niebabcie :) kabel może podgrzej se tę cebulę w kąpieli wodnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będzie kawa
stawiam kawę, wybierać jaką kto chce, bo se na starość super ekspres zafundowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będzie kawa
wstaw ten słoik do garnka z wodą i podgrzewaj, zamieszaj od czasu do czasu, tylko nie zagotuj, bo se kompot z cebuli zarobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×