Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowakrolewna

Pierwszy raz i ... wpadka??

Polecane posty

Mam 17 lat. Ostatnio z moim chłopakiem poruczyliśmy temat wspolzycia. Rozmawialismy o tym duzo i doszłam do wniosku ze chciałabym przezyc to własnie z nim. Chłopak kilkakrotnie pytal mnie o to czy jestem pewne czy chce tego itp. Był to moj pierwszy raz jak i jego. Ale nie o to chodzi. Tylko o to, że mielismy małe problemy. Jego członek nie chciał że tak powiem \"wstac\" a jak juz sie udało, ale pozniej mielismy małe problemy ze mna, mianowicie nie mógł we mnie wejść, no ale jakoś poszło. Ogólnie trwało to [ stosunek ] około 20-30 min. Użylismy prezerwatywy, ale jednak mam obawe ze wpadliśmy, niby nie mam jakiś obiawów, ale w sumie po 3 dniach to niemozliwe, ale boje sie ze podczas naszych prób gumka mogła strzelić. Niby nie zauważylismy nic podejzanego, a on zapewniał mnie ze napewno. Nie. Ale jednak sie boje. Co o tym myslicie? Sory ale nie jestem jakos tam super doswiadczona w tym sprawach ani nic. Ale jestem straszna panikara :/ nie odczuwam żadnego wewnetrznego strachu czy cos. Ale jednak mam obawe... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutna_prawda
wiesz co krolewno..ech. . Czy chlopak mial wytrysk? Jeżeli przezrwatywa była cała o aon nie szczytował nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była Sperma ? Pytam wprost bo nie ma co obijać w bawełne :) Jak dlugo po stosunku? Mozna by postiron wziasc (do 3 dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tak, ale prezerwatywa jak wziełam ja do reki nie wskazywała na to. I teraz mi sie przypomniało ze leżała na łózku przez jakiś czas i na niej niechcaco lezelismy wiec łózko byłoby zabrudzone. A po strosunku 5 dni wiec nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 kier
Jak takie głupie dziewuchy sie biorą za sex to sie nie dziwie:o To ty jesteś aż tak głupia że nie wiesz czy gumka pękła czy nie? I walneliście ją sobie ot tak na łóżko? Bożeee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy pytasz na tym forum
w kontekście producenta prezerwatywy? Jesli tak, wyślij list, bezpośrednio do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem tak: policz sobie mniej więcej w której fazie cyklu byłaś, jeśli prezerwatywa była pęknięta to musielibyście to zauważyć, jak ty się nie orientujesz czy on miał wytrysk czy nie to go o to zapytaj,i jeśli dalej będą pojawiały sie problemy i obawy to po prostu kup sobiew w atece test ciążowy i go zrób wtedy się wszystko wyjaśni,ale mi się wydaje ze to tylko twoja wyobraźnia,bo jesteś jeszcze młoda, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko ale masz problemy
7 kier---> Nie wiem kto tu jest durny... A ty wszystko zawsze tak idealnie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Biedaka
jak juz doradzasz, to rob to dobrze, lek nazywa się Postinor!! a nie postiron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak to zawsze bywa
zaraz sie krolewno powyzywaja od d.z.i.w.e.k :O sami w tym wieku latali na prawo i lewo ale teraz bede innych obrazac oczywiscie nie chodzi mi o to ze ty na prawo i lewo, bez obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak to zawsze bywa
beda* sorki za bledy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×