Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avocado27

Łódź - siłownia

Polecane posty

MegaSolar na Widzewie sie bardzo poprawił - nowa kadra instruktorska, odpowiednie osoby, na odpowiednim miejscu a do tego karnety bardzo potaniały, za 99 zł siłownia bez ograniczeń i fitness codziennie:) rewelacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka kilogramo do zrzucenia
hej podbijam temat bo poszukuje towarzyski di chodzenia na fitness i silownie do energym-a na piotrkowskiej 255 :) mam do zrzucenia parenascie kilo, a w dwójkę zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reja13
Hej dziewczyny ja zastanawiam się nad Gymnasionem w Manufakturze myślę o karnecie na zajęcia na siłowni zależy mi na utracie wagi i zgubienie zbędnego tłuszczyku słyszałyście coś o nim? Podzielcie się opiniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka kg do zrzucenia
sama osobiscie nie bylam ale byla kolezanka. według niej jezeli ktos szuka jakiejś lanserskiej silowni to to wlasnie sie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kilka kg do zrucenia
no i jak odnalazlas cos? bo ja tez bym chciala.tak ze dwa razy w tygodniu na silownie jakas bierznia rowerek i moze od czasu do czasu fitnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka kg do rzucenia
ja dziś bylam w tym energymie i bylam bardzo pozytywnie zaskoczona teraz bede chodzic praktycznie codziennie więc jak ktoś chętny to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I jak tam Energym? byłabym chętna do ćwiczeń z Wami:) ja mam do zrzucenia jakieś 5 kg:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkaa22
a słyszałyście może jakieś opinie na tamat siłowni na żwirkach IBIZA? Chciałabym się tam wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałeczek
Witam. Podbijam temat tym razem ja. ...Może ktoś to jeszcze przeczyta. Ja również wybieram się na siłownie, niestety żadna z moich koleżanek nie ma potrzeby zrzucania zbędnych kilogramów, a samej jest mi jakoś tak niezręcznie. Może któraś z was ma ten sam problem i chciałaby się przyłączyć? W razie czego podaje mój nr gg - 3018496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokryfka
Nieco później temat podbijam ja :P Zamierzam się wybrać na fitness i siłownie, lecz niestety nie mam z kim. Z tego co widzę, to większość poleca Energym. Jest ktoś chętny, żeby ze mną pochodzić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo28111
Witajcie, mam do zrzucenia 3 kg i chciałabym poprawic sylwetke, szukam partnerki do wspolnego zrzucania;p Jesli macie jakies ciekawe propozycje klubów i w miare przystepnych cen jestem jak najbardziej chetna. A gdyby któras z was chciała pobiegac a nie ma z kim, takze sie na to pisze, bo sama jakos nie moge sie zmobilizowac. Piszcie ka karo28111@wp.pl. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od jakiegoś czasu myśle o zapisaniu sie na siłownie ale samej ciężka zrobić pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika-rocznik85
Dopiero co przeprowadziłam się do Łodzi i szukam towarzyszki na zajęcia fitness na Retkini. Myślałam o klubie fitness"RYTM", gdyż jest on w mojej najbliższej okolicy. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana wspólnymi treningami to proszę piszcie nika85@o2.pl :)! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika-rocznik85
Dopiero co przeprowadziłam się do Łodzi i szukam towarzyszki na zajęcia fitness na Retkini. Myślałam o klubie fitness"RYTM", gdyż jest on w mojej najbliższej okolicy. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana wspólnymi treningami to proszę piszcie nika85@o2.pl :)! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwelinaaaa
podbijam temat Czy ktoś zna aktualne ceny na Rajskiej w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Rytm, chodziłam tam rok na fitnes i yogę, teraz myślę nad siłownią w Rytmie, zawsze chodziłam sama, nie wiem o co wam chodzi z ta towarzyszką do ćwiczeń, zwłaszcza znalezioną przez internet-czyli obca osoba, zwłaszcza jak się cały czas ćwiczy a nie pierdoły popycha. Chcesz ćwiczyć to idź, w Rytmie nie będziesz czuła się samotna, bardzo miła obsługa, a że jesteś pierwszy raz? i co z tego, tam napewno Cie pokierują, powiedzą co i jak, ja byłam w szoku w Rytmie bo jak przyszłam pierwszy raz to miły pan pokazał mi wszystkie pomieszczenia które są w rytmie i opowiedział co i jak, ani przez chwilę nie czułam sie "głupio" czy "samotnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl_8
Hej, dziewczyny. Czy może ktoś polecic coś na Widzewie? Próbowałam ostatnio wbić się do Rytmu, ale nie było miejsc :( A w ogóle ten widzewski Rytm nie ma chyba siłowni - słyszałam, że najmniejszy z całej sieci. Możecie mi podać link do strony tego całego Megasolar?? Bo nic nie moge znaleźć tylko jakieś durne solaria.. Dzięki z góry. A może któraś chodzi tam na jakies fajne zajęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolleee
Możecie polecić jakieś sprawdzone fitness/siłownie na Górnej w okolicach ul. Rzgowskiej ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga36
Ja chodze do I'm Fit przy ul. Piłsudskiego 10. Mogę śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam fitness klub Rytm, na Zgierskiej jeśli nigdy sie nie ćwiczyło pierwszy trening mają gratis, do tego miła pani na recepcji pokaże cały klub, a trener na siłce ułoży trening, no i mają mnóstwo zajęć fitnessowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borsuczyca
Cześć Dziewczyny, mam ochotę zacząć ćwiczyć w RYTMIE na Widzewie, macie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonia1985
Cześć! Mam pytanie - co się stało z siłownią Energym na Piotrkowskiej? Ostatnio chciałam wbić się a tam zamkniete drzwi!!! Przeniesiono siłownię czy całkowicie ja zamkneli? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strefa Kobiet
Serdecznie polecam klub fitness i wellness tylko dla kobiet Strefa Kobiet w Atlas Arenie. Bardzo kameralna atmosfera, małe grupy i fantastyczni ludzie. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja01
Witajcie ! Szukam towarzyszki na siłownie lub fitness :) Postanowiłam trochę się za siebie wziąć :) A jak wiadomo we dwie zawsze raźniej i motywacja większa :) Jestem z okolic Łodzi, najchętniej zapisałabym się gdzieś na Widzew (Widzew Wschód). Czekam na odp :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energym na piotrkowskiej się zamknął i przeniósł na Piłsudskiego 135. Bardzo polecam ten klub, bo tworza go ludzie z pasją. w szczegolnosci zajecia ; * chcesz schudnąć zajęcia Ewy bądź Emila. Ale zacznij od Ewy. * chcesz troche sie porozciagac i uelastycznic, wyciszyc - zajecia Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi_86
Gracja01 ja z chęcia z Toba bede chodzic. Tez jestem z widzewa, i za bardzo nie mam z kim..To jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea222
Hej. Ja również szukam do towarzystwa na siłownie bo sama mam słabą mobilizację. Ja chodze do Impulsa na tatrzańskiej i podobno body line na przybyszewskiego jest fajne ale nigdy tam nie byłam. Jeśli ktoś ma ochotę ze mną poćwiczyć to zapraszam do pisania. Może być też inna siłownia jak ktoś zna. mój mail ewelinka222@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream869
hej. Szukam spiningu lub jakieś inne zajecia które pomogą wrócić do formy.Nie przepadam za jakimiś tańcami (bo nie nadążam *P haha),teofilów -okolice.Jestem nowa w łodzi i zagubiona lekko. Proszę o rekomendacje. Z góry dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asis-tan
Czy są tu jakies dziewczyny z Tomaszowa Maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×