Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

moja córka ma 10 miesięcy i jeszcze sama nie stoi w łóżeczku.. a jak jest u WAS?

Polecane posty

Moja w tym wieku dopiero zaczęła raczkować, no i wstawać w łózeczku też sama zaczęła w tym wieku, tzn. w 10 miesiącu. Spokojnie, każde dziecko ma swoje tempo, nie porównuj z innymi, bo świra dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 9 miesiecy i juz od jakiegos czasu sama wstaje w lozeczku i w nim chodzi trzymając sie barierek... za to nie chce raczkowac... Przejdzie troszke i zaraz zaczyna wstawac na nóżki jak tylko znajdzie coś czego mozna sie przytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
NIEKTORZY PISZA, ŻE ICH DZIEKCO STOI JUZ W WIEKU 6 MIESIĘCY,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 8,5 miesiaca i stoi sama,podciaga się przy meblach i powoli przemieszcza.Raczkuje i siedzi sama.Ale to nie znaczy,że dziecko troche starsze musi już to wszystko robić.Wspomnij o tym lekarzowi,moze on przyjrzy sie dziecku uwaznie i zadecyduje czy potrzebna wizyta u neurologa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porównuj dzieci mkk, nie ma sensu, jeżeli poza tym dziecko rozwija się dobrze, to po prostu jeszcze nie pora na to. Przyjdzie samo, a jak pisze niektóre o 6,5 miesięcznych wstających maluchach to są to wyjątki. NIekóre dzieci rozwijają się szybciej fizycznie inne intelektualnie. A jeszcze u innych dzieci rozówj psychoruchowy idzie ksiązkowo. NIe ma co generalizować. Na pewmo twoje dziecko potrafi sporo innych rzeczy robić, czego nie robią te maluchy, które w wieku 7 czy 8 miesięcy stoja same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia stoi w łóżeczku sama odkąd skończyła jakieś 8 miesięcy ... dziś kończy 10 miesięcy i stoi już coraz dłużej bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde wszystko zalezy od dziecka.Kazde jest inne.Moj maly zaczałchodzic jak mial 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj
nie przechwalajcie się baby że wasze dziecko stoi czy chodzi. niech lepiej piszą takie które ich dzieci nie posiadły takich umiejętności, to takiej matce będzie lżej a nie gdy czyta że wasze dziecko w wieku 8 miesięcy już samo chodzi w łóżeczku. ja znam kobietę której syn zaczął dopiero raczkować gdy skończył półtora roku i ortopeda zapewnił ją że jej dziecko rozwija się prawidłowo tylko po prostu wolniej. znam też dziewczynki z jednego wieku Asię i Dominikę, które bardzo się różniły. Asia szybko nabierała umiejętności czytania, liczenia a Dominika tego nie umiała tak dobrze ale za to była świetna w sporcie w przeciwieństwie do Asi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
no moja mówi mama i baba juz od 8 miesięcy,,robi papa i klaszcze sama w rece itd...takze innych odchylen nie ma,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś się tu przechwala...troche wyluzuj!!!Piszemy ,że nasze dzieci to robia ,ale że tez inne nie zawsze muszą.Własnie takie jak ty wprowadzaja zamęt i przekręcają wypowiedzi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×