Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossinka

Do tych, które są już mamusiami - pytanie o praktyczność

Polecane posty

Powiedzcie bo nie wiem czy mój mąż ma racje - czy wózek naprawdę tak sie brudzi, że najlepiej wziąść taki z ciemnymi kolorami?? Mi się bardzo podoba seledynowy, taki jasny świeży zieloniutki. Jemu ciemny grafit, praktycznie cały b.ciemno szary z wstawkami z jasnego różu (ładny ale ZA ciemny). Czy w takim wózku w lato nie będzie dziecku ciepło? Mam mętlik w głowie, jak to jest w praktyce, dodam, że mała się urodzi za ok.2.tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam czarno rózowy i wcale nie znac na nim brudu. Wózek zawsze mozna przeciez wyprać. Wiele rzeczy sie zdejmuje do prania a to co sie nie zdejmuje mozna wyszorowac wodą z proszkiem a potem wysuszyc... do środka zawsze wkladam kocyk zeby mala nie upackala jedzeniem. Mnie tez sie podoba kolor seledynowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wybierać taki, na którym nie będzie widać : śladów po porozgniatanych chrupkach, czekoladzie, bananie, wylanym soku i błocie z bucików :D oczywiście, jeżeli chodzi o spacerówkę, bo jeśli to wózek głęboki, to nie jest tak źle, dziecko wyrośnie z niego, zanim zacznie brudzić. W spacerówce pałąk do wyjścia powinien być obciągnięty folią - inaczej w kółko będziesz go prała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani - pogadamy za rok hihihi ja mam seledynowy z granatem - w kółko piorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ma rację. Też bym wzięła ciemniejszy wózek, zwłaszcza ba zimową porę. Brudzi się, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinka ja tez piore ale wole prac niż miec czarny :P pozatym ciemne kolory plowieja na sloncu i potem sa paskudne... :) Milam granatową gondole i po leci jest bialo granatowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też fakt, taki zupełnie czarny to do d..., chociaż przy parasolce to niewiele widać z tego koloru a gondola tandetna widocznie była, bo porządny materiał nie wypłowieje, mogłaś reklamować Twoja Mania jeszcze mala jest, zobaczysz za rok Ja taka głupia, i jasny kupiłam, chociaż z Pati miałam nauczkę A czym jeździsz jak pierzesz? Bo to przcież schnie cały dzień i noc... Dlatego nie piorę często. Jeździ w brudnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinka powiem ci ze ja wozka uzywam sporadycznie :) mieszkam w domu z ogrodem wiec na spacerki biore mala na rece. Nawet mis ie nie chce wózka znosic szczegolnie ze spacer trwa gora 15 -20 minut. wozek to jak gdzies do miasta jedziemy albo do babci do usypiania wiec jak wypiore i sie suszy to poprostu z niego nie korzystam i tyle :D:D Mam jeszcze ewentualnie taka bardziewna spacerówke albo nie ma pasów i mala mi prawie z niej wypada wiec raczej nie korzystam... Moze i masz racje ale mi sie nie podobaja granaty i czarne. Teraz bym chciala wlasnie taki seledynowy albo czerwony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Wg mnie pojeździsz nim nie dlużej niż rok, na przyszłą wiosnę przesadzisz do parasolki, bo Cię będzie wkurzało, że ciężki :P Przez ten rok mały niewiele zdąży ubrudzić, bo jak będzie dość duży na brudzenie, to będzie zima, będzie jeździł w śpiworku i raczej będzie jeszcze za mały na brudzenie go buciorami. Konsumować też w nim raczej w zimie nie będzie ani pić. W związku z tym nie musi być az tak ciemny. Ciemny kup drugi wózek, który bedziesz używać potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani - no widzisz, ja wózka używam dużo - mam zasadę - dziecko musi byc codziennie na dworze 2,5-3 godziny. Przy jednym i przy drugim to stosuję od urodzenia, no chyba że jest powyżej -15 stopni :P Ale za to nie wiem co to choroby u dzieci. Tak, że u mnie ciągłe pranie nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki http://www.allegro.pl/item292556483_nowy_wozek_baby_design_cosmo_gleboko_spacerowy.html w kolorach czerwono-czarny do tego wziełam parasolke czerwono-beżową i jest super przy pierwszym wózek głęboki mało wykorzystałam bo młody jak miał 5 m-cy było upalne lato i przeszedł do spacerówki fajnie rozkładanej, teraz znowu b.dużo i długo wykorzystuję głęboki bo zimą cieplej dziecku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Rossinka, moja siostra miała seledynowy (gondolę), narzekała że musi prać często, pozatym brudzi się nawet kiedy opierasz się, nachylając się do dziecka. Wózek bardzo ładny ale nie praktyczny - takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy spacer spokojnie po 2 tyg. moja się urodziła w maju więc jak wyszłam ze szpitala po 3 dniach już była na spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też na 3 dzień, ale to był czerwiec. Teraz to faktycznie po 2 tyg gdzieś. Ten zielony ładniutki bardzo :) Ten bym wzięła :) No chyba, że planujesz używać go do 3 lat, to wtedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×