Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogubiłam się znowu

pierwsze wrażenie...

Polecane posty

Gość pogubiłam się znowu

a lepsze poznanie - jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? czy te pierwsze wrażenie okazują sie z reguły słuszne czy wręcz odwrotnie? czy ktoś kto robi kiepskie wrażenie może okazać wspaniałym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może - wiele razy się o tym przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłam się znowu
no a jeśli ten ktoś budzi we wszystkich reakcję "ma w sobie coś niepokojącego", "chyba nie jest sympatyczny", "na pewno umie dokuczyć" itd... ? A mi wydaje się, że jednak jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłam się znowu
no a moze się trochę bardziej rozpisać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może powiem na moim przykładzie.. Na początku myślałam że to typowy cwaniak ... tak wyglądał na zdj :p po pierwszym spotkaniu oceniłam go jako kujona i życiowego nieudacznika... Dopiero po bliższym poznaniu i spędzeniu ze sobą czasu przekonałam się jaki to wspaniały człowiek :) Nie warto oceniać ludzi zbyt sszybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pierwsze wrazenie dotyczące mojego obecnego mężczyzny: "zobaczyłam go o 6 rano było jeszcze ciemno. łysy. na czole i nosie blizna. jedna ręka w kieszeni w drugiej fajka. moja pierwsza myśl: kryminalista. w tej chwili nie potrafię chwili bez niego spędzić, charakter anioła. blizny po wypadku na pływalni. a palenie rzuca dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłam się znowu
:) fajnie piszcie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli poderwał Cię na swoją rzekomą kryminalną przeszłość dziewczyna gangstera :D kobiety to jednak lubią drani niechby chociaż wyglądał na drania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłam się znowu
frk - no ba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black or white
1 wrazenie nie zawsze jest sluszne moj kochany wydawal mi sie malo atrakcyjny po 1 wrazeniu a z czasem zaczal mnie pociagac i fizycznie i intelektualnie a teraz nie wyobrazam sobie innego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×