Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGNIESZKA12421

Zabrabie praw rodzicielskich

Polecane posty

Gość AGNIESZKA12421

witam mój mąż ma zabrane prawa rodzicielskie na swoje pierwsze dziecko całkiem zabrane przes sąd czy w takiej sytuacji trzeba płacić dalej alimenty proszę o pomoc dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo zabrania rodzicowi praw rodzicielskich dziecko zachowuje prawo do alimentacji oraz prawo do dziedziczenia po takim rodzicu także twój mąż musi dalej płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz
masz cudownego męża brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie odebranie praw rodzicielskich zabiera rodzicowi prawo do współdecydowania o dziecku (z różnych przyczyn) ale nie zwalnia z łożenia na dziecko (w końcu tak czy inaczej rodzicem jest się do końca życia) nieźle by było jakby się tak łatwo można było od obowiązku wymigać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maja racje.Pracuje w O.O-W czesto odbieramy \"rodzicom\" prawa.Twoj maz nie przestaje byc rodzicem placi alimenty masz prawo nawet je podnosic gdy sa zbyt niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu chodzi o jej męża i JEGO pierwsze dziecko (nie z nią) chciałaby uwolnić mężusia od obowiązku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no widzisz nie dopatrzylam sie hehe.No tak to jest jak sie bierze rozwodnika za meza to sie \"adoptuje\"jego dzieci z poprzedniego zwiazku!moj maz tez placi alimenty i do glowy mi nie przyszlo by mialby tego nie robic!dlaczego dziecko ma cierpiec?ja rozumiem ze autorce nie podoba sie placenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno.Nie ze mialabym cos do autorki tego tematu ale chyba zastanowilabym sie dwa razy zanim wyszlabym za maz za czlowieka ktory jest pozbawiony praw do swoich dzieci:( Bez urazy ale smierdzi patologia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz
dokładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×