Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rachunek

rachunek za wode

Polecane posty

Gość rachunek

Witam , od przeszlo pol roku mieszkam w nowym mieszkaniu . Mieszkanie dziala na zasadzie wspolnoty , kazdy ma swoj wodomierz , piecyk gazowy itp. Za gaz i prad dostaje normalnie rachunki co 2 miesiace chyba a za wode jeszcze nie dostalam . Wczoraj byli spisywac wodomierze i w zwiazku z tym mam pytanie - ile placicie za wode ( za pol roku) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM GOOOOOO
3 osoby- co miesiac 120-180zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek
Juz sie boje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz
a macie zarządcę czy umowę bezpośrednio z wodoviagami ?? Ja też mam mieszkanie we wspólnocie i rachunki dostaje co miesiąc. Wiem, że są problemy z rozliczniem wspólnot szczególnie jak są wodomierze główne i podliczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek
Zarzadce . Kazdy ma wodomierz ale glowny tez jest . Nawet nie pytalabym sie o te rachunki ale nie mam pojecia jakiego moge sie spodziewac . Jak mieszkalam w innym mieszkaniu to jakos inaczej rozliczali ta wode , osobno ciepla osobna zimna i co miesiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz
to udaj się do zarządcy i zapytaj co z rachunkami za wodę. My zostalismy przekazani przez zarzadce do wodociagów. Umów nie mamy już 6 lat ale rachunki za wodę przychodzą regularnie. Ciepłą wodę mamy we własnym zakresie (mamy ogrzewanie gazowe- kazdy swoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek
Ok , dzieki za podpowiedz . A jesli mozesz to napisz mi ile mniej wiecej dostajesz za miesiac , chce miec jakies porownanie jak mi przyjdzie ten rachunek . U mnie jest tak samo ze tylko za zimna licza , ogrzewanie mam we wlasnym zakresie . Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wliczane w czynsz, a co 3 miesiace spisuje licznik i daje do rozliczenia - i wtedy mam albo nadplate,albo niedoplate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz
Nie chcę Cie wprowadzac w błąd bo kwota zależy od ilości zużytej wody - my mamy w miesiącu 10 m3 . Jest nas 2 plus pies. Ale wartość faktury zależy od ceny wody i ścieków - a ta w każdym mieście jest inna. U nas dodatkowo jest jeszcze tzw. opłata abonamentowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za wode (ciepłą i zimną )płace co miesiąc. Mam liczone niecałe 5 zł/m3 -to zimna.A za podgrzanie m3 ciepłej to koszt prawie 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
ja tez mieszkam we wspolnocie i za wode masz wliczone pewnie w czynsz ktory placisz bo u mnie tak jest od zawsze a tez mam wodomierze i swoj piecyk gazowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×