Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bgder

zazdroscicie ciała niektorym laskom

Polecane posty

Nie, bo mam tak samo fajne. Generalnie Polki są piękne. I dlatego powinny bzykać się tylko z Polakami, a nie być towarem eksportowym i mieszać krew. 1 super, 2 wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgder
baaardzo apetyczna ta pierwsza :P dlaczego mamy zazdrościć zaraz? zalezy jak kto sam wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobna budowe do
laski z drugiej fotki...nie narzekam...tylko ten biust chcialabym miec co laska z pierwszej foty :/ zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jedyne, czego zazdroszczę tej z pierwszej fotki, to... kozaczki :P Ciałko mam niegorsze :D Zaś a ta z drugiej fotki jest płaska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej byc plaska
niz miec taka skrzywiona twarz jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zazdroszcze, przynajmniej nie jestem pierdolnięta jak ona ;/ rozbiera się i wypina żeby cała Polska ją widziala,moze mam troche mniejsze cycki i pozatym wszystko ok, przynajmniej mam proporcje zachowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zazdroszcze, przynajmniej nie jestem pierdolnięta jak ona ;/ rozbiera się i wypina żeby cała Polska ją widziala,moze mam troche mniejsze cycki i pozatym wszystko ok, przynajmniej mam proporcje zachowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehh
Ta druga to jakas masakra :O czego mam jej niby zazdroscic?? plaskiej klaty i wystajacego brzucha? Pierwsza niczego sobie ale ja wygladam niegorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lepiej byc plaska to Ty jesteś na tej fotce że się tak rzucasz?????? :P nie masz biustu - trudno; ja nie oceniam Ciebie a tą z fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×