Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sie dziejeeee

Coraz częsciej widze pary...WEJDZCIE!

Polecane posty

Gość amoże
Mój mąż jest starszy o 18 lat. Jesteśmy ze sobą już 20 lat i jest świetnie. Nigdy zaznaczam nigdy się nie kłóciliśmy mamy 3 dzieci i nadal się kochamy.A ty małolato nie oceniaj zbyt pochopnie bo sama jeszcze nie wiesz co cię w życiu spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogossss
Jestesmy razem rok i 8 miesięcy. Jest naprawdę wspaniale:) Moi rodzice na początku to była jedna wielka tragedia.Poznali Go dopiero po 10miesiącach,bo szczerze troche sie bałam. :) Nio i zaakceptowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziejeeee
Co tak na mnie naskakujecie?? Mowie przeciez o powaznych sprawach!! Nienormalni jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkakajka
My nie naskakujemy... To Ty naskoczyłaś na takie pary. A to jest nasza obrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteśmy nienormalni, widzę, że lubisz obrażać ludzi. najpierw pary z dużą różnicą wieku, później nas, bo się nie zgadzamy z Tobą. zastanów się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziejeeee
hehe smieszni jestescie,a najbardziej wlasnie takie pary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - to nie są poważne sprawy. to szukanie dziury w całym. to problem dla osoby, która się nudzi we własnym związku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka krzywda Cię dziewczynko w życiu spotkała? czy jakiś mężczyzna rzucił Cię dla młodszej?? biedactwo :) uśmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziejeeee
nikt mnie nie rzucił! Po prostu mam 25 lat i patrze jak 19latki bzykają sie ze starszymi od siebie o 15 czy 18 lat! To jest nienormalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwścieczone kobiety ze związków ze starszymi facetami zaczęły od razu rzucać przykre teksty :P Do mnie też, chociaż nie wypowiadałam się w tonie podobym do autorki :P Każdy ma prawo mieć swoje zdanie-zarówno te nowoczesne, jak i staroświecki :P To dziwne, tak się przejąć kafeterią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama chciałbyś spróbować, a żaden starszy nie chciał?? poproś, może któryś się zgodzi i będzie fajnie. tylko, że Ty masz właśnie mentalność 15 latki więc nie koniecznie. oni wolą dojrzałe, i nie chodzi tu o wiek, ale Ty nie zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogossss
persymona która z nas zle o Tobie powiedziała?Nie przypominam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persymona - tylko, że mój facet jest tylko 3 lata starszy ode mnie, więc Twoja teoria do mnie nie pasuje. a poprzednia wypowiedź była do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma mojej kolezanki ma feceta który ma 54 lata;/ jest starszy 6 lat od jej ojca. masakra co za pedofil i co za glupia dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dziejeeee --> no widocznie tym młódkom czymś oni zaimponowali i tyle :P a psy szczekaja a karawana i tak pojedzie dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem (i mojego doswiadczenia hi hi :) ) Duzo starszy facet w zwiazku z mloda dziewczyna: facet przechodzi kryzys wieku sredniego, wowczas szuka mlodej dziewczyny aby mogl poczuc sie dowartosciowany.Jest on na pewno juz po kilku zwiazkach,wiec wie co lubia mlode dziewczyny,jest doswiadczony,stara sie byc szarmancki i zaimponowac dziewczynie,przez co czuje sie bardziej chciany i dowartosciowany. Mloda dziewczyna w zwiazku z duzo starszym facetem: zafascynowana starszym,doswiadczonym i bardziej dojrzalym niz jej rowiesnicy partnerem.czuje sie kochana i bardzo atrakcyjna przy nim.facet spelnia czasami jej zachcianki,i zachowuje sie lepiej niz niejeden rowiesnik dziewczyny w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kwiat sam by chcial
miec mlodsza panienke,ale zadna go nie chce wiec musi zadowalac sie tymi starszymi(czyt.resztkami) Trudno chłopie! Wez sie za siebie i nie mieszaj sie w zycie innych tak samo jak ta cala autorka ktora jest "IDIOTKĄ" ajjjj co za ludzie są na tym pokręconym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kwiat sam by chcial
a ty dziwka masz sie czym chwalic,ja pierdziele....rzeczywiscie twój zawód jest zqajebisty,to i doswiadczenie tez masz.hahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
ja lecę pooglądać s kumplem parki na mieście. w biegu by na aseret zdążyć. :( :( ❤️ żebym tylko nie musiał się bić z jakimiś naziolami. fak. czym mniej się ich boję tym ciekawiej w autobusach się robi. estety no choise. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto by nie chcial miec mlodej? tak bylo, jest i bedzie. a starszy to musi miec zestaw cech ktore zostaly tu juz wymienione-bez tego to zadna na niego nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
A ja mam 23 lata, a mój facet 55, ha! :D A szczęśliwi jesteśmy ze sobą i kochamy się że uuuuuu :D Teraz to autorka postu pewnie spazmów dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecting people
a pary, gdzie ona jest starsza od niego nie bulwersują Cię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka ..
moja koleżenka na 24 a jej mąż 54... ja osobiście bym tak nie mogła... z takim starym prykiem... beee- jak ktoś napisał w wieku własnego ojca np. No ale Każdy wybiera takiego partnera jakiego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka ..
aha a jak ja miałam 18 lat mój facet miał 33!! ale jak sie okazało był alkoholikime także to nie przetrwało 10-15 lat róznicy wieku da sie przezyć/ teraz mam 22(23 rocznikowo) i najstarszy facet mógł by mieć 30 max. obecny chłopak ma 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Cie zdziwie...
ja mam 21 lat..moj facet 25 lat.. a kochanek 34 lata i powiem Ci,że taki facet to jest to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chce psa uderzyć, to sie zawsze kij znajdzie...a co to ma za znaczenie, jaka jest różnica wieku, wzrostu, koloru skóry itd? jeszcze trochę i niektórym zacznie przeszkadzać różnica płci w związkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×