Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiennka82

JAKI KOLOR JA JUZ MAM MĘTLIK W GŁOWIE!!

Polecane posty

Gość gdfggdsg
Ja bym wziela jakiś ciemy, zeby sie nie wypaprał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastele ładne ale sie brudza
wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just24
mnie się podoba czerwony + krem. dla chłopca chcę taki bo niebieskiego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy ciemny kolor w lato nie będzie za bardzo przyciągał słońca i dziecku będzie gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just24
olinkaka mamy podobny gust ten capucino też mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Tako? one są ciężkie..też myślałam nad tymi wózkami kiedyś,ale dałam sobie spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, ja nie chciałam Tako ale wziełam a ten wózek jest naprawdę super, jakieś 18-19kg + bobas, inne wózki ile są lżejsze? ze 2 kg? Jaki więc inny (przy czym gondola odpada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmieniłam zdanie jak zaczęłam oglądać na żywo, na allegro wybrałam zupełnie inne niż potem w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest wybrać w sklepie, bo wtedy wiesz co kupujesz:) na allegro to nigdy nic nie wiadomo, kupisz bo fajny a później będzie stał gdzieś w kącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci taki czołg
nie rozumiem za tą cenę możesz kupić np. coneco, wózki niezłej klasy. Wg mnie ten wózek to czołg, z doświadczenia wiem że pozbędziesz się go po roku i kupisz lekką parasolkę. Będziesz miała spory problem w noszeniu go oraz załadowaniu do samochodu. Stanowczo odradzam takie kolosy chyba że nie zależy ci na własnym kręgosłupie. Acha sprzedać takie coś nie jest łatwo bo w komisach aż zatrzęsienie jest tymi wózkami. Wg mnie jest paskudny. Przykro mi ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci taki czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennka82
Hmm czołg ale jak na zimowe maleństwo chyba jak najbardziej ok. W samej gondoli coneco nie wiem ile powożę dziecko, jak będzie szybko duże to na chama wsadze malucha do spacerówki :/ ?? Ja mieszkam na 3 pietrze bez windy - w tym wózku mam nosidełko - czy dziecko śpi czy nie biorę w łapkę i ide na górę a reszta do piwnicy a tak co całą gondole tarmosić tak wysoko?? No i 1200zł jest za gondolę i fotelik a gdzie potem spacerówka. Wiesz co ja już naprawdę nie wiem co będzie dobrym wyborem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci taki czołg
kasieńko powodzenia - też tak myslałam też mieszkam na 3 piętrze bez windy, rzeczywistość okazała się jednak nieciekawa, bo wózek był w domu potrzebny, więc czasem musiałam tachać do góry, zresztą sama zobaczysz, po tym jak mi coś walnęło w plecach do dziś jestem na lekach i rehabilitacjach a to tylko wózek + plus śpiworek + dziecko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze to baaardzo ciezki wozek. Podoba mi się \"czerwień i krem\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
aparat odnosnie tego pierwszego linku ktory wkleilas. wozeczek przesliczny, gondole ekstra ale spacerówka jest koszmarna. Mam cos podobnego i mala mi z tego prawie wypada. Jako gondola sprawdzilo sie rewelacyjnie jako spacerowka wogóle sie nie nadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mikrusa i jest ok. Gondola jest duża. Wózek super sie prowadzi. Bardzo dobrze sprawdza sie na wsi. Ma duże pompowane koła które szybko można zdjąć i wyczyścić. Ma bardzo mocny hamulec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPPPPPPP KOLOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×