Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anika123

Yves Rocher - zamawiacie coś z tej firmy???

Polecane posty

Gość anika123

Ciekawa jestem czy te kosemtyki są dobre, bo oferty są dosyć zachęcające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfdg
Ja uwielbiam spray'e owocowe i żele pod prysznic - seria Plaisirs nature czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za takie
mam uczulenie na ich kosmetyki i wcale nie sa takie naturalne jak obiecuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiam od kilku lat i jestem zadowolona. Najczesciej zamawiam zele pod prysznic, są bardzo dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no tak na chlopski rozum czy taki zel z plaisirs nature jest naturalny:D przeciez te zapachy az kipią chemia:D ogolnie firma kiepskiej jakosci.......srdednia polka czseto nie warta swojeje ceny ma duzo klientek bo ma czeste przeceny i promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również zamawiam od kilku lat, głównie wody toaletowe, kosmetyki z tej firmy są wprawdzie drogie ale jakościowo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym ich zapachy pachna
wszystkie bardzo podobnie -sa jakies takie mdle i bez wyrazu.. bleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Yves Rocher, napisze troche o swoich faworytach Perfumy Yria i cala linia pielegnacji ciala Perfumy Shafali (juz, niestety, wycofane ze sprzedazy) Perfumy Voile D\'Ambre Perfumy Neonatura cocon Plaisirs de Nature seria waniliowa i jezynowa Puder w kamieniu Yria Woda kolonska Zielona Herbata I antyperspiranty w kulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie przepadam. Mam chusteczki do demakijażu i strasznie mnie piecze po nich twarz. balsamy do ciała też nie przekonały mnie jakoś specjalnie. A perfumy są mdłe. Jedynie ok są kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgf
Kosmetyki Yves Rocher są bez porównania o wiele lepszej jakości niż avon czy oriflame. Mają przede wszystkim bardzo oryginalne zapachy żeli balsamów czy wód toaletowych. Jakość wód i perfum jest rewelacyjna- są trwałe i zapachom nie ustępują drogim perfumom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda zapachowa PIWONIA
bardzo ładnie pachnie, BEZ też jest fajny, oraz KWIAT POMARAŃCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie piewonia właśnie niezbyt fajnie pachnie:D No ale kazdy ma swój gust, trzeba przyznać, że zapachy z serii Pur Desir pachną jak prawdziwe kwiaty:) Ha mam mimozę:) I naprawdę mam porównanie, jakie są balsmay z Avonu a jakie z Yves Rocher i po prostu dziwię się jak keidyś mogłam kupować badziewie, jakim jest Avon. A i polecam naprawdę bardzo puder aksamitny z Luminelle, jest świetny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1123
Ja z tej firmy najbardziej lubię: maskę do włosów Phytum Activ ale nie polecam szamponów:( fajny jest też płyn do demakijażu oczu bławatkowy - SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę o swoich typach :) - puder Luminelle -pomadka Luminelle , ja używam Iskrzącą Fuksję:) - woda toaletowa Werbena ( sliczny cytrusowy zapach) - balsam Pur desir de Mimosa -balsamy i wody toaletowe z serii Plaisirs Nature ( wody troche krótko się trzymają, ale zapachy świetne:)) - zel pod prysznic Kwiat Pomarańczy - taki \"rzeczywisty \" zapach - lakiery do paznokci Luminelle (te małutkie) - długo się trzymają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka02
Dla mnie absolutnym hitem tej marki są perfumy.Mieszkam w UK,mam może trochę łatwiejszy dostęp do próbek perfum niż w Polsce i dopiero tutaj stykając się z innymi markami przekonałam się że ICH kosmetyki (poza tym,że są tańsze) nie ustępują jakością i trwałością.Byłam klientką YVES ROCHER przez 7 lat-mój faworyt to perfumy EVIDENCE!!!! i oczywiście z tej samej serii żel pod prysznic i balsam. Poza tym świetne kremy,kosmetyki do opalania,perfumy NATURE,żele pod prysznic i cała seria Hamammelis,nie tylko dla dzieci.Niestety w Wielkiej Brytani nie ma ICH kosmetyków...Ale naprawdę szczerze polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak zapomniałabym :D Mimo, że zapach zależy od gustu napiszę, że uwielbiam zapach Ming Shu i Evidence, są świetne i trwałe:) Nature - ta zielona podobała mi się przez pewnien cza,s potem troszkę się już znudziła. Mam jeszcze esycję brązową Nature - trochę taka bardziej korzenna:) Niestety nigdy nie wybaczę Yves Rocher, że wycofali odę do młodości ( taką żółtą) z oferty,a pozostawili o wiele gorszą wersję niebieską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitwa
drogo mają trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wody toaletowe, balsamy i płyny do kąpieli z Les Plaisirs Nature. Ślicznie pachną owockami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy firma YR
wycofała ze sprzedaży zapach "NATURE Millenaire" to nie kupuję już od nich nic - jestem głęboko rozżalona tą decyzją 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kosmetyki i perfumy z YR;)Szkoda tylko,że wycofali tą żółtą Odę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, a mi jeszcze zostało troszk ę Nature Millenaire :D:D Jak Ci się bardzo podobała to może poszukaj na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
Tez jestem wielbicielka kosmetyków tej firmy. Zamawiam od lat, co najmniej od 5. Żadnych uczuleń, piekne zapachy perfum ( evidence. Neonatura cocon) , świetne zele pod prysznic i kosmetyki kolorowe. To jest marka nieporównywalnie lepsza od avonu czy oriflamu. Podoba mi sie tez to , że katalog przysyłaja do domu , chcesz zamawisz , a nie to nie. Nie ma problemu z nachalna konsultantka, która byle badziewie chce ci wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie zamowilam sobie wode perfumowana \"\" Evidence\'\' mial ktos z was?? probka pachniala ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę lat temu zamówiłam sobie perfumy ode a l\'amour, i jestem nimi od tego czasu zauroczona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ---> mam tą wodę:) Już mi się kończy niestety:( Zapach, wiadomo rzecz gustu. Mi bardzo się podoba i co najważniejsze długo sie utrzymuje, a to dla mnie chyba rzecz najwaażniejsza:) Wild_dream --> jak kupuję coś kolorowego to idę najpierw do sklepu a dopiero potem zamawiam, a to dlatego, że przy zamówieniu listownym zawsze są jakies fajne prezenty i niespodzianki:) Niedawno było cos takiego, że chyba jak zamawiało sie za 59 złotych to moglas sobie wybrac dowolny produkt za darmo. Mama wziela sobie kuracje komorkkowa ktora normalnie kosztuje 260 :):) Szkoda ze żaden z ich podkładów mi nie pasuje, wszystko takie ciemne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×