Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna xxx

czy wasz facet tez tak robi???

Polecane posty

Gość panna xxx

W naszym zwiazku ogólnie teraz jest dobrze, ale strasznie wkurza mnie to,ze ciagle od samego rana do późnego wieczoru puszcza bąki i beka!!!szlag mnie trafia przez to jego zachowanie, nawet przed sexem puszcza bąki i dziwi mi się,ze mi sie już nie chce kochać!!!Wasi tez tak robią????Wiem,ze to ludzkie odruchy,ale ile można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nie pije gazowanych rzeczy, nie je "gazotwórczych" potraw, nakarm go espumisanem i powinien przestac:D może ma problemy z zoladkiem? Ja mam tak samo po coli :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pierdzi ale nie widze
w tym zadnego problemu. jakos mnie to nie obrzydza, a niech se pruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra dzioucha
Może zmień mu jadłospis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna xxx
to fakt,ze żre bez opamiętania!!!!!ale kurde,zeby pod nos mi smrodził, to juz lekka przesada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoj mąż
? wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna xxx
nie mąż,ale za rok nim bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój ukochany jest na bakier z kulturą. Kłopoty żołądkowe nie mają tu nic do rzeczy. Pierdnąć przed seksem bez żenady?!?! Po czymś takim powiedziałabym mu, żeby bzyknął swego bąka, a sama uciekłabym do drugiego pokoju. I tego dnia już by nie było seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadka
Ale Wy jesteście delikatesy. Zachowujecie się jakbyście same nie śmierdziały, nie pierdziały i mialy bzinki jak malinki...Wielkie damy kurna mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoj mąż
to tym bardziej WSPOLCZUJE :D :D :D a swoja droga co on je, ze tak zanieczyszcza atmosfere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wpadka dokladnie
to chcialam napisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czasem najemy się czegoś gazotwórczego, to nam strzela, jak z armaty. Tylko że szanujemy się nawzajem i zamykamy w oddzielnych pokojach, żeby sobie ulżyć, ale przykrości drugiemu nie robić. Bywa że wymsknie się niechcący, ale po czymś takim wychodzimy z pokoju, otwierając okno i mówiąc PRZEPRASZAM. Proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadka
Dzięki. :) Ja z pierdzeniem nie mam problemu, ale bekam jak dzika i lubię to robić :) Czasem nawet specjalnie se bekam. Nie umiałaby gonić mojego faceta za to, że pierdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu wspolczuje facetowi
taka sztywniara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez puszcza baczki i beka ale jakos mi to nie przeszkadza:) Nic co ludzkie nie jest mi obce:P Bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii...
hehe a ja widzialam jak facet z ktorym rozmwiam przez skype dłubal w nosie a potem przygladal sie palcom:O jeju musial sie zapomniec ze ja patrze bo ja kamerki nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadka
ii, dobra, ale to byl jakiś obcy facet, a swój własny niech se pierdzi i śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panny xxx Jeśli macie tak różne wychowanie, to przez najbliższy rok zastanów się nad sensownością wychodzenia za mąż za człowieka, który się dziwi, że wymagasz kultury. Powiem ci jeszcze, że w miarę trwania małżeństwa człowiek trochę się wyluzowuje, więc do repertuaru nieprzyjemnych zachowań swego narzeczonego będziesz musiała dopisać wiele innych, równie nieprzyjemnych. Dobierać się w pary powinno na zasadzie podobieństw, a nie przeciwności. Pierdząca bez żenady panna byłaby lepszą partią dla pierdzącego bez żenady kawalera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc czeka cię życie
w masce gazowej :p 9 lay razem i nam się to nie wysmyka ;)) a jak raz weszłam do kuchni jak misiek gary mył a tu taka gęta atmosfera to takiego raka spalił, choć normalnie mu się nie zdaza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych, co bronią swych niekuturalnych facetów: czytałyście książkę o dobrym wychowaniu? Polecam. Każdy musi puszczać bąki, beknąć, wypróżnić kiszki, oczyścić nos, odropić oczy i inne czynności tego typu. Dobre wychowanie polega na tym, żeby nie dzielić się tym widokiem, czy zapachem, z osobami trzecimi. Co innego, kiedy dwoje ludzi sobie uzgodni, że mogą się zachowywać wobec siebie bez żenady. To ich sprawa. Ale co z dziećmi? Wypuszcza się potem takie prostaki w świat, które się dziwią, że jakieś panienki wymagają nie wiadomo czego, bo kulturą nazwać tego nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii...
wpadka tak ale potencjalny kandydat na chlopaka:O tlumacze sobie jednak ze to badz co badz zjawisko normalne i kazdemu sie zdarzy zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×