Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joaaaassssiiiiiiaaaaaaaa

czy jest tu jakaś KASJERKA???? MAM PYTANIE !!

Polecane posty

Gość joaaaassssiiiiiiaaaaaaaa

CZY PRACUJE KTOS W SKLEPIE JAKO KASJERKA? CHCIASLABYM SIE DOWIEDZIEC JAKIE SĄ POTRZEBNE BADANIA WPISANE DO KSIĄZECZKI SANEPIDU ?? CHCE SIE ZATRUDNIC JAKO KASJERKA i musze wyrobic ksiazeczke,ale jakie badania mam wykonac?pomoze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy pracownik w sklepie obojetnie czy jest kasjerem czy spzredawca musi miec co najmniej podstawowowe badania sanepidu czyli krew, mocz i kal na pasozyty plus badanie ogolne lekarskie internisty lub medycyny pracy, chociaz lepiej zapytac w sanepidzie bo czasami oni kieruja do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badana z sanepidu czyli ksiązeczke sanepidowska...przeswietlenie płuc i badania na ktore powinien wysłac pracodawca.. krew, mocz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś dorabiałam sobie w sklepie :) nie wiem czy coś się zmieni8ło ale musiałam mieć - krew,mocz,prześwietlenie klatki piersiowej,badany wzrok i słuch,badany kał i robione badania na Hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany. Pracowalam kiedys w fast foodzie i w sklepie z chlebem i robilam TYLKO ksiazeczke sanepidowską a potem szlam do lekarki dawalam 50 zl i mi podbijala tam gdzie trzeba... Nigdy zadnych badań krwi i prześwietleń nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kadrowa i mam pod reka wiele kserokopii ksiazeczek sanepidu ale w zadnej nie ma pzreswietlenia klatki piersiowej :/ nie wiem czy to tez tzreba jeszcze, do Mamami- na poczatek zeby wyrobic ksiazeczke tzreba chociaz raz zrobic te abdania a 120zl z badaniami za co i tak pracodawca w wiekszosci placi ( bo taki ma obowiazek ) to po co dawac 50zl na lewo ? nie bardzo rozumiem, przy okazji mozna sie zbadac do zcego sami pewnie nigdy bysmy sie nei zmusili :/ a czasami dobzre to zrobic bo nie wiadomo co czlowieka gryzie za choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza to nie na lewo. u mnie w przychodni jest cennik i pisze ze podbicie tej ksiazeczki kosztuje 50 zl :) za badania w sanepidzie placilam osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdyby ktos mi dal skierowanie na hjakies badania to bym pewnie poszla ale nikt mi nie zaproponowal tego wiec teraz jestem zaskoczona ze powinnam miec przeswietlenie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ksiazeczce nie ma wpisace przeswietlenie tylko to jest potrzebne dla lekarza zeby wydał zaswiadczenie o zdolnosci do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio juz od roku nie pracuje moze sie juz cos zmienilo ale do tej pory musiałam robic przeswielenia co 2 lata. Niestety moja kariere zawodowa zaczynałam jako kasjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak w waszych ksiazeczkach, ale u nas we wszystkich ksiazeczkach sanepidu sa wpisane badania ktore pracownik przeszedl plus oczywiscie podpis lekazra i pieczec, a w badanaich medycyny pracy to pracodawca decyduje o tym w zaleznosci od stanowiska jakie musi miec zlecone badania pracownik, u mnie w zakladzie pracy mechanicy maja badania sluchu, wzroku, ekg obowiazkowo, czynnosci nerek, echo wysilkowe i kilkanascie jeszcze nnych specjalistycznych w zaleznosci od tego na jakim stanowisku pracuje ktos, ja np. mialam tylko okuliste i interniste bez zadnych badan i otrzymalam zaswiadzcenie o zdolnosci do pracy, ale zaswiadczenie o zdolnosci do pracy to zupelnie co innego niz ksiazeczka sanepidu, medycyne pracy musisz zrobic wszedzie gdziekolwiek nei pracujesz a sanepid tylko w spozywkach, chemi i kilku wymienionych branzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×