Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melanina co ma syna

krostki na skorze 2 latka

Polecane posty

Gość melanina co ma syna

witam..mam pytanie do mam...moj syn od 2 tygodni ma wysypke.poczatkoo byla na brzuchu,teraz rozprzestrzenia sie sukcesywnie na nogi i rece.widzialo go juz 2 lekarzy i obaj wystawili 1 opinie ze to alergia.jednak synkowi nie wprowadzilam do diety nowych produktow.czy moze podejrzewacie co to/co poradzic na swedzenie tych krostek.w pt.ide do dermatologa poradzic sie,ale moze wczesniej wy mi doradzicie cos...zgory wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy mam uczulenie
"W Polsce inwazja owsików sięga 95 % ludności, włosogłówki - 80 % ludności, glisty - 50% ludności. Zakażenie lambliami już u niemowląt dochodzi do 80%. Tutaj chciałabym podkreślić, że ogromnie trudne jest znalezienie jaj czy cyst pasożytów. Na 1000 dzieci, u których ilość badań wynosiła do 60 razy u nie jednego pacjenta, jaja znaleziono zaledwie u połowy badanych. Dlatego obecnie przeprowadzam kurację przeciw pasożytom bez pokrycia laboratoryjnego. Zarobaczenie jest powszechne, pasożyty są głównym czynnikiem alergizującym organizm, nie ma jednostki chorobowej bez komponenty alergizującej. Nie traćmy czasu na szukanie pasożytów. Niech to doniesienie będzie krokiem naprzód w niesieniu przyspieszonej i docelowej pomocy choremu człowiekowi. Wydaje mi się, że tak jak są przeprowadzane rutynowe szczepienia ochronne, tak powinno nastąpić powszechne, okresowe odrobaczanie ludności. Główny czynnik toksyczno-alergizujący - to metabolity pasożytów." więcej na stronie http://www.igya.pl/ciekawostki_parazytologiczne/alergia_moze_byc_spowodowana_pasozytami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×