Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rilla84

RONDALLA St. Patrick Suknia ślubna Koronkowa rybka

Polecane posty

Po 31 maja 2008 r. sprzedam suknię RONDALLA z kolekcji St. Patrick. Suknię zamówiłam w nowo otwartym salonie Madonna w Katowicach. Suknia sprowadzana jest z Hiszpanii. Jest cała z koronki, ma długi piękny tren, podpinany na czas wesela na kilka guziczków. Nie ma halek, ani koła. Można dowolnie doszyć ramiączka, ja zdecydowałam się na wersje bez ramiączek. Dodatkowo do sukni dodam 3 metrowy welon mgiełkę. Będę miała również do kompletu bolerko z sukni Lorna Pronovias z takiej samej koronki jak suknia RONDALLA. Suknia będzie w rozmiarze 36 (polskie 38) na 173 cm +obcas (prawdopodobnie 5-8 cm), moje wymiary to 87-67-92. Suknię można poszerzyć/zwęzić o jeden rozmiar, a także skrócić. Suknia jest w kolorze perłowym, ma ładny ciepły odcień, wygląda jak biała. Mam zdjęcia z przymiarki, chętnie prześlę na maila. Cena sukni w salonie to 3600 zł + 250 zł welon e-mail: anna.ziomko@wp.pl gg: 1067833 Odpowiem na każde pytanie dotyczące sukni:) link: http://www.madonna.pl/pl/stpatrick.php?s=rondalla&nr=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×