Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość symetria hash

Mam problem - brzydzą mnie kobiece stopy -o co robić ?

Polecane posty

Gość symetria hash

kojarzą mi się z ogromnym smrodem :-o każdemu niby pocą się nogi i po całym dniu chodzenia w butach zapaszek nie jest zbyt miły :-o jakoś nie mogę przemóc się będąc z dziewczyną do pieszczenia jej nóg bo wyobrażam sobie ten odór :-( kiedys miałem dziewczynę i niestety ona straszliwie sie pociła - śmierdziała jak jakiś tucznik a byłą idealną szczuplutką dziewczyną. Rozumiem żeby grubaska śmierdziała, ale szczupła ? :-o i wlasnie od tego mam tą fobię - co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sik z papieroskiem
no to chyba pora na poranną dawkę psychotropow kolego ? :D ps: jeżeli to prawda to dziewczyne masz brudskę i tyle więc umyj ją a puzniej rozmasuj jak masło po chlebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zawsze uważam, że należy dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza i brać zapisane lekarstwa w dawkach i o porach... autor posta najwyraźniej tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
dlaczego niby mam się leczyć ? was nie obrzydzają przepocone nogi swojego partnera ? przecież to obrzydliwe jest :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne bo mnie kręcą kobiece stopy... męskie zresztą też :P ale ja dziwna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli partnerem
jest ruski sołdat, to sprawa zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogolnie mam wstret do stop
damskich, meskich wszystkich oprocz swooich.i to na tyle silny z ponizej kostki nie dotkne nikogo nawet mojego chlopaka, nie lubie jak np lezymy i jego stopy sa zbyt blisko mojej glowy itp to chyba jakas fobia nie wiem :) ale ogolnie nie przeszkadza mi to w zyciu za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nielubię stop
... ale pomysl ze osobom grubym maja nogi bardziej smierdziec niz chudym wydaje mi sie ... doprawdy pomyslowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdfd
tez kiedys mialam schize na punkcie stop ale przeszlo mi :) tobie tez przejdzie, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum tau bum
i niedomyte ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wrecz obrzydzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weźcie tych co całują ten sy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nielubię stop
kto ile ma lat? ja na przyklad mam wystarczajaco duzo zeby mi juz nie przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×