Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rhyme

prośba o wasze opinie

Polecane posty

Rhyme - dlatego nie nalezy dawac z sibie az tak wiele.... bo potem są tylko żale i wyrzuty.. nikt nie bedzie z Tobą z wdzięcznosci... z dobrą osobą mozna sie przyjaznic dlatego, że jest dobra, ale nie być w związku... bez wzgledu na to co Ci mowia kobiety pamietaj - z bardzo dobrym i zbyt miłym facetem praktycznie zadna kobieta nie poczuje chemii... stara zasada prawdziwego faceta :P mowi - słuchaj czego pragną kobiety, zwracaj uwagę na ich życzenia i zachcianki... a potem postępuj zupełnie odwrotnie do tego, co mówią :P Ja robie tak zawsze (oczywiscie bez przegięć) i to po mnie babki płaczą, nie ja po nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
no widzisz. Jest mi przykro ale cóż. Tylko po co potem ten płacz, że facet skrzywdził, jak w sumie bycie z draniami jest ciekawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme to wyznacz sobie takie, których nie będziesz chciał łamać:) Podałbym Ci parę swoich przykładów, ale zaraz by mnie baby zjadły:P wiesz, to jest damskie forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
Ensei. Swoich nie łamię:) Jedną z nich było zachowanie wobec partnerki i ogólnie Kobiety. Ale teraz to już nie wiem czy nie zmienić bo jak widzę nie szczególnie się sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
albo staranniej dobierać obiekt swoich uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - ale Ciebie, z taką postawą chłopca na posyłki, predzej czy pozniej spławi kazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
już zrozumiałem. Wyciągnę wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×